174H sada mini datalogger teploty a vlhkosti testo, HACCP s USB C:
Malý, ale přesný datalogger průběžné měří a dokumentuje teplotu a relativní vlhkost vzduchu. Profesionální software s funkcí exportu do Excelu pro programování záznamníku a analýzu dat, pro vytváření zpráv ve formátu PDF včetně exportu do Excelu. Datalogger 174 H mini je ideálním řešením pro uvádění do provozu, kontrolu a údržbu všech systémů HVAC/R. Díky jednoduchému ovládání a profesionálnímu analytickému softwaru nabízí přesnou a spolehlivou kontrolu.
Kontrola skladování zboží citlivého na teplotu a vlhkost (potraviny, léky), archiv. Skladování kovových součástí náchylných k napadení korozí.
Diskrétní měření budovy, aby jste měli přehled o způsobu větrání Vašimi nájemníky.
Využití přístroje: pro průběžné měření skladovací teploty, například potravin nebo farmaceutických výrobků, pro kontrolu teploty v chladicích, mrazácích boxech, při přepravě potravin.
Integrovaná paměť pro 16 000 naměřených hodnot
Rozsah měření teploty: -20 °C.........70 °C
přesnost +/- 0,5 °C (-20 °C do + 70 °C), rozlišení 0,1 °C
Rozsah měření vlhkosti: 0 %...........100 %
přesnost +/- 3% (2 do +98 %) +/- 0,3 %, rozlišení 0,1 %
Rychlost měření: 1 min. - 24 h.
Displej: velký a přehledný snadno a rychle odečtete aktuální měřenou teplotu.
Výhody: vysoké zabezpečení dat i při vybité baterii, data se neztratí. Vysokou přesnost garantuje integrovaný senzor NTC.
Krytí: IP20 a certifikátem dle EN 12830.
Hmotnost: 35 g
Vyhodnocení dat: na výběr tři varianty softwaru, software Basic zdarma ke stažení
Software ComSoft Basic – máte možnost zdarma ke stažení – pro rychlé naprogramování dataloggeru a jednoduchou analýzu dat
Software ComSoft Professional – volitelně – nabízí různé možnosti detailního vyhodnocení teploty a vlhkosti
Rozměr přístroje: 60 mm x 38 mm x 18,5 mm
Napájení: 2 x knofliková baterie 3V (CR2032)
Barevné provedení: černé
Součástí balíčku je: datalogger teploty testo 174 H mini včetně nástěnného držáku, baterie (2 x CR 2032 lithium), kabel pro přenos dat USB 2.0 a výstupní protokol o zkoušce.
| Rozměr | 60 mm x 38 mm x 18,5 mm |
|---|---|
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
| Alarm | ano |
| Celková kapacita paměti | 16 000 záznamů teplota 16 000 vlhkost |
| Displej | přehledný |
| Kanály | 2 |
| Krytí | IP65 (ochrana proti stříkající a proudící vodě |
| Napájení | 2 x knofliková baterie 3V (CR2032) |
| Normy | EN 12830 |
| Rozsah měření teplot | -20 °C.........70 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 %..........100 % |
| Rychlost měření | 1 min. -24 hodin |
| Skladovací teplota | -40 °C.........70 °C |
| Rozměr | 60 mm x 38 mm x 18,5 mm |
|---|---|
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
| Alarm | ano |
| Celková kapacita paměti | 16 000 záznamů teplota 16 000 vlhkost |
| Displej | přehledný |
| Kanály | 2 |
| Krytí | IP65 (ochrana proti stříkající a proudící vodě |
| Napájení | 2 x knofliková baterie 3V (CR2032) |
| Normy | EN 12830 |
| Rozsah měření teplot | -20 °C.........70 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 %..........100 % |
| Rychlost měření | 1 min. -24 hodin |
| Skladovací teplota | -40 °C.........70 °C |





