Mechanická závěsná váha 285-052 KERN:
Přesná mechanická závěsná váha s vysokým rozlišením do 5 kg je vyrobena z hliníku. Váha má naklápěcí a otočné ramínko, proto se dá nastavit podle potřeby. Je odolná a multi-funkční. Vhodná pro určení hmotnosti a stanovení tažné síly měření.
Funkce: vážení, nulové nastavení mechanismu, tara šroub s přesnou roztečí
Technické údaje:
Váživost: 5 kg
Dílek - přesnost: 50 g
Přesnost: 0,3 %
Závěsná délka: 370 mm
Rozměry (š x d x v): 370 x 32 x 32 mm
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Tára: ano
Provedení konstrukce: hliník
Provedení materiálu: hliník
Prostředí: suché, prašné, vlhké, mokré
Umístění: závěsné
Jednotky: g, kg
Hmotnost: 330 g
| Váživost | 5 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | hliník |
| Funkce | vážení, nulové nastavení mechanismu, tara šroub s přesnou roztečí |
| Hmotnost | 330 g |
| Prostředí použití | suché, prašné, vlhké, mokré |
| Provedení materiál | hliník |
| Rozměry (š x d x v) | 370 x 32 x 32 mm |
| Výrobce | KERN |
| Záruka | 2 roky |
| Závěsná délka | 370 mm |
| Váživost | 5 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | hliník |
| Funkce | vážení, nulové nastavení mechanismu, tara šroub s přesnou roztečí |
| Hmotnost | 330 g |
| Prostředí použití | suché, prašné, vlhké, mokré |
| Provedení materiál | hliník |
| Rozměry (š x d x v) | 370 x 32 x 32 mm |
| Výrobce | KERN |
| Záruka | 2 roky |
| Závěsná délka | 370 mm |














