Závěsná váha Baxtran STE:
Závěsné váhy BAXTRAN STE jsou určené pro vážení v různých provozech, výrobnách, skladech hutního materiálu, stavebnictví atd. Základní tělo váhy je v ABS plastovém zapouzdření. Tenzometrický snímač je vyroben z ušlechtilé oceli. LED displej s výškou číslic 20 mm je výborně čitelný. Elektrickým zdrojem váhy je vestavený akumulátor 6V/1,4AH. Dálkové ovládání je součástí balení.
Funkce: vážení, tára, nulování
Technické údaje:
Váživost: 500 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: slitina
Displej: LED 20 mm
Provozní teplota: 0 °C >> +40 °C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché, prašné
Napájení: vestavený akumulátor 6V/1,4AH
Rozměr š x v x h: 143 x 68 x 323 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,2 kg
| Váživost | 500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 143 x 68 x 323 mm |
| Provedení konstrukce | slitina |
| Displej | LED s výškou číslic 20mm |
| Funkce | vážení, tára, nulování |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | vestavený akumulátor 6V/1,4AH |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C >> +40 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 143 x 68 x 323 mm |
| Provedení konstrukce | slitina |
| Displej | LED s výškou číslic 20mm |
| Funkce | vážení, tára, nulování |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | vestavený akumulátor 6V/1,4AH |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C >> +40 °C |
| Záruka | 2 roky |






