DFWLI-2 indikátor Dini Argeo
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 12234
7 786,78 Kč bez DPH
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 12234
Indikátor DFWLI-2 Dini Argeo:
Jedná se o nerezový indikátor DFWLI-2 s krytím IP68. Indikátor je vhodné umístit na stolek, sloup nebo na stěnu. Indikátor dokáže zobrazit až 1.000.000 dílků s interním rozlišením 3.000.000. K indikátoru lze připojit až 8 snímačů s vstupním odporem 350 ohm nebo až 16 snímači 700 ohm.
Funkce: vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení, HOLD, PEAK, vážení v procentech
Technické údaje:
Váživost: volitelné
Dílek - přesnost: volitelné
Rozměr váhy (š x h x v): 243 x 79 x 145 mm
Certifikace: Ano, určeno pro obchodní vážení
Tára: ano
Napájení indikátoru: adaptér 230 VAC / 12 VDC
Příkon: 10 W
Provedení konstrukce: nerez
Provedení: nerez
Displej: LCD
Komunikační rozhraní: RS-232
Prostředí: vlhké, prašné
Provozní teplota: - 10 °C až + 40 °C
Umístění: na pult, stolek, stěnu
Krytí: IP 68
Hmotnost indikátoru: 2 kg
| Váživost | volitelné |
|---|---|
| Přesnost - dílek | volitelné |
| Rozměr š x v x h | 243 x 79 x 145 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení, HOLD, PEAK, vážení v procentech |
| Hmotnost indikátoru | 2 kg |
| Klávesnice | 6 tlačítek |
| Krytí | IP 68 |
| Napájení | adaptér 230 VAC / 12 VDC |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení | nerez |
| Provozní teplota | - 10 °C až + 40 °C |
| Příkon | 10 W |
| Umístění | stolek, sloup, stěna |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |
| Úředně ověřitelný-cejchuschopný | Ano |
| Váživost | volitelné |
|---|---|
| Přesnost - dílek | volitelné |
| Rozměr š x v x h | 243 x 79 x 145 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení, HOLD, PEAK, vážení v procentech |
| Hmotnost indikátoru | 2 kg |
| Klávesnice | 6 tlačítek |
| Krytí | IP 68 |
| Napájení | adaptér 230 VAC / 12 VDC |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení | nerez |
| Provozní teplota | - 10 °C až + 40 °C |
| Příkon | 10 W |
| Umístění | stolek, sloup, stěna |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |
| Úředně ověřitelný-cejchuschopný | Ano |


