s výpočtem ceny ER Junior 15kg bez nožky:
Váha je přesná robustní a ideální pro použití v obchodech, potravinách nebo stáncích. Tyto váhy mají dvourozsahové dělení, to znamená že při váživosti do 6kg mají přesnost 2g a od 6kg do 15kg mají přesnost 5g. Má malé rozměry a hmotnost, díky čemuž se s ní dobře manipuluje. Má kvalitní membránovou klávesnici, na které lze navolit 4 přímé PLU. Výhodou váhy je přepočet kč/€. Zákaznický displej je umístěn na zadní straně váhy.
Funkce: vážení, tára, výpočet ceny, nulování
Technické údaje:
Váživost: 6/15 kg
Přesnost - dílek: 2/5 g
Cejchovaný dílek: 2/5 g
Počet PLU: 4
Tara: ano
Certifikace: ANO, určeno pro obchodní vážení
Jednotky: kg, g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: LCD modře podsvícený, výška číslic 15 mm
Napájení: AC 230 V DC 12 V/1,25 A, 6 V/3,5 Ah (síťový adaptér i baterie součástí balení)
Provozní teplota: -10 °C - 40 °C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 298 x 332 x 120 mm
Rozměr vážící plochy: 293 x 210 mm
Krytí: IP54
Výrobce: Cas
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3,48 kg
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 293 x 210 mm |
| Rozměr š x v x h | 298 x 332 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD modře podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení, tára, výpočet ceny, nulování |
| Hmotnost | 3,48 kg |
| Jednotky | kg, g |
| Napájení | AC 230 V DC 12 V/1,25 A, 6 V/3,5 Ah (síťový adaptér i baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Cas |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 293 x 210 mm |
| Rozměr š x v x h | 298 x 332 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD modře podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení, tára, výpočet ceny, nulování |
| Hmotnost | 3,48 kg |
| Jednotky | kg, g |
| Napájení | AC 230 V DC 12 V/1,25 A, 6 V/3,5 Ah (síťový adaptér i baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Cas |
| Záruka | 2 roky |










