EWJ 3000-2:
Laboratorní váha, která je velice snadno ovladatelná a pro každou funkci má své tlačítko. Má interní kalibraci, která je časově řízena a probíhá každé 2 hodiny, čímž je zaručena přesnost váhy. Je stabilní a vyrobena z kvalitních materiálů. Umožňuje nastavení do vodorovné polohy pomocí stavitelných nožek.
Funkce: vážení, počítání kusů, % vážení
Technické údaje:
Váživost: 3000 g
Přesnost - dílek: 0,01 g
Linearita: ± 0,05 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, g, t, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singapur, Malajsie), ct, mo, lb, oz, ffa, m
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerezová ocel
Displej: podsvícený LCD, výška číslic 16,5 mm
Napájení: AC 230 V/50 Hz, dobíjitelná baterie (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 10 °C - 35 °C
Komunikace: Standard RS-232, Bluetooth BTC (v2.0) (volitelně, z výroby), Bluetooth BLE (v4.0) (volitelně, z výroby), USB zařízení
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h s ochranou proti průvanu: 220 x 340 x 105 mm
Rozměr vážící plochy: průměr 135 mm
Hmotnost: 3,2 kg
Výrobce: Kern
Záruka: 3 roky
| Váživost | 3 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | průměr 135 mm |
| Rozměr š x v x h | 220 x 340 x 105 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 16,5 mm |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení |
| Jednotky | kg, g, t, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singapur, Malajsie), ct, mo, lb, oz, ffa, m |
| Linearita | ± 0,05 g |
| Napájení | AC 230 V/50 Hz, dobíjitelná baterie (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 3 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | průměr 135 mm |
| Rozměr š x v x h | 220 x 340 x 105 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 16,5 mm |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení |
| Jednotky | kg, g, t, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singapur, Malajsie), ct, mo, lb, oz, ffa, m |
| Linearita | ± 0,05 g |
| Napájení | AC 230 V/50 Hz, dobíjitelná baterie (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 3 roky |





























