Jeřábová váha Excell FJ3 7,5 t:
Jedná se o technologickou váhu FJ3 s váživostí do 7,5 t a přesností 2 kg. Robustní a odolná konstrukce z hliníkové slitiny s bezpečným přetížením až 600% a s garancí přesného vážení řadí tuto váhu mezi TOP produkty ve své kategorii.
Funkce:TARA, ZERO, HOLD, MODE
Technické údaje:
Váživost: 7,5 t
Přesnost - dílek: 2 kg
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: hliníková slitina
Displej: LED červený
Napájení: ze sítě nebo 6 V / 10 Ah vestavěný dobíjitelný olověný akumulátor, nabíječka 6 V (síťový adaptér i baterie součástí balení)
Provozní teplota: -10 °C - 40 °C
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 210 x 216 x 760 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg
Přetížení: 600 %
Výrobce: Excell
| Váživost | 7,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 210 x 216 x 760 mm |
| Provedení konstrukce | hliníková slitina |
| Displej | LED červený |
| Funkce | TARA, ZERO, HOLD, MODE |
| Hmotnost | 20 kg |
| Napájení | ze sítě nebo 6 V / 10 Ah vestavěný dobíjitelný olověný akumulátor, nabíječka 6 V (síťový adaptér i baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Excell |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 7,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 210 x 216 x 760 mm |
| Provedení konstrukce | hliníková slitina |
| Displej | LED červený |
| Funkce | TARA, ZERO, HOLD, MODE |
| Hmotnost | 20 kg |
| Napájení | ze sítě nebo 6 V / 10 Ah vestavěný dobíjitelný olověný akumulátor, nabíječka 6 V (síťový adaptér i baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Excell |
| Záruka | 2 roky |


