JDV-OS 100 t
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 20942
441 787,60 Kč bez DPH 628 898 Kč Ušetříte 15%
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 20942
Závěsná jeřábová váha JDV-OS 100 t:
Závěsná váha je určená pro vážení ve vysokých teplotách, má ochranný tepelný štítek a bezdrátový ruční displej. Tato váha nemá displej přímo na těle váhy, ale hmotnost se zobrazuje na ručním bezdrátovým terminálu, který je vybaven tlačítkami pro ovládání váhy. Tělo váhy může být od ručního terminálu vzdáleno až 100 m. Je určena pro vážení v hutním průmyslu, slévárnách a všude tam, kde je vysoká teplota sálavého materiálu. Váha vydrží teplotu až 1800 °C, při vzdálenosti háku 1600 mm od hladiny sálavého materiálu.
Funkce: vážení ve vysoké teplotě, ON/OFF
Technické údaje:
Váživost: 100 t
Dílek - přesnost: 50 kg
Certifikace: NE, určena pro kontrolní vážení
Tára: ano
Napájení váhy: Lithium baterie 3,7 V, síťový adapter a baterie součástí balení
Provedení konstrukce: ušlechtilá ocel
Provedení materiálu: ušlechtilá ocel
Displej: LED - numerický, výška číslic 15 mm
Klávesnice: popis tlačítek, odolná proti vlhkosti, prachu, mastnotě
Komunikace: ne
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: - 10 °C » + 1800 °C
Provozní teplota (tělo váhy) : - 10 °C » + 50 °C
Provozní teplota (ruční terminál) : 0 °C » + 40 °C
Umístění: závěsné
Krytí: IP - 45
Indikace stavu slabé baterie: ano
| Váživost | 100 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50000 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | ušlechtilá ocel |
| Displej | LED - numerický, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení ve vysoké teplotě, ON/OFF |
| Krytí | IP - 45 |
| Napájení | Lithium baterie 3,7 V, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení materiál | ušlechtilá ocel |
| Provozní teplota | - 10 °C » +1800 °C |
| Provozní teplota (ruční terminál) | 0 °C » + 40 °C |
| Provozní teplota (tělo váhy) | - 10 °C » + 50 °C |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 100 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50000 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | ušlechtilá ocel |
| Displej | LED - numerický, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení ve vysoké teplotě, ON/OFF |
| Krytí | IP - 45 |
| Napájení | Lithium baterie 3,7 V, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení materiál | ušlechtilá ocel |
| Provozní teplota | - 10 °C » +1800 °C |
| Provozní teplota (ruční terminál) | 0 °C » + 40 °C |
| Provozní teplota (tělo váhy) | - 10 °C » + 50 °C |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |
















