Osobní váha MPS 200K100M:
Elegantní koupelnová váha s funkcí BMI – schválena pro lékařské použití, pro profesionální použití v lékařské diagnostice, volitelné schválení, Schváleno pro lékařské použití dle nařízení (EU) 2017/745 Díky kompaktním rozměrům a vynikajícímu poměru cena/výkon je tato řada ideální pro ambulance v ordinacích lékařů a nemocnicích. Ergonomický displej s velkou klávesnicí a vysoce kontrastním LCD displejem pro snadné zadávání a odečítání hodnot pacienta, jako je výška pro výpočet BMI. Stabilní vážící deska s protiskluzovým a oděruvzdorným povrchem. Hygienický a snadno čistitelný. Bezpečný, protiskluzový stojan díky výškově nastavitelným gumovým nožičkám. Vodováha pro přesné vyrovnání váhy. Funkce Hold: Pro pacienty, kteří jsou ve svislé poloze nestabilní, se vypočítá stabilní hodnota hmotnosti a „zmrazí“ se výpočtem průměrné hodnoty. Pacient tak má dostatek času na odečtení hodnoty hmotnosti ve svém volném čase. Funkce BMI pro určení podváhy, normální hmotnosti a nadváhy. Součástí balení je nástěnný držák pro montáž displeje na stěnu. Možný provoz na baterie a ze sítě, volitelný provoz na dobíjecí baterie. Součástí balení je pevný ochranný kryt.
Funkce: vážení, hold, výpočet BMI, filtr otřesů
Technické údaje:
Váživost: 200 kg
Přesnost - dílek: 50 g
Cejchovaný dílek: 100 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: ocel
Provedení vážní plochy: ocel s protiskluzovým povrchem
Displej: LCD, výška číslic 25 mm
Napájení: síťový adaptér (součástí balení), 6x 1,5 V AA, (nejsou součástí balení) doba nabíjení baterie 50 hodin
Provozní teplota: 10 °C-40°C
Komunikace: RS232C
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy a indikátoru š x v x h: 275 x 295 x 58 mm, 210 x 110 x 50 mm
Rozměr vážící plochy: 275 x 295 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4,1 kg
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | 100 g |
| Rozměr vážící plochy | 275 x 295 mm |
| Provedení konstrukce | ocel |
| Provedení vážní plochy | ocel s protiskluzovým povrchem |
| Displej | LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení,hold, výpočet BMI, filtr otřesů |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | síťový adaptér (součástí balení), 6x 1,5 V AA (nejsou součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Rozměr váhy a indikátoru š x v x h | 275 x 295 x 58 mm, 210 x 110 x 50 mm |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | 100 g |
| Rozměr vážící plochy | 275 x 295 mm |
| Provedení konstrukce | ocel |
| Provedení vážní plochy | ocel s protiskluzovým povrchem |
| Displej | LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení,hold, výpočet BMI, filtr otřesů |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | síťový adaptér (součástí balení), 6x 1,5 V AA (nejsou součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Rozměr váhy a indikátoru š x v x h | 275 x 295 x 58 mm, 210 x 110 x 50 mm |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |



















