OCS-40 200 kg
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 11838
1 870,25 Kč bez DPH 2 662 Kč Ušetříte 15%
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 11838
Závěsná váha OCS-40 200 kg:
Přesná technologická závěsná váha OCS-40 s váživostí 200 kg a přesností 100 g. Je určená pro vážení břemen ve visu. Váha je určena zejména pro vážení zvířat a vážení předmětů.
Funkce: TARA, UNIT, HOLD, ON/OFF
Technické údaje:
Váživost: 200 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ABS plast, nerezová ocel
Displej: modrý podsvícený LCD displej
Napájení: 2x CR2032, baterie součástí balení0,
Provozní teplota: 0 °C - 40 °C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 67 x 30 x 150 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 470 g
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 67 x 30 x 150 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová ocel |
| Displej | modře podsvícený LCD displej |
| Funkce | TARA, UNIT, HOLD, ON/OFF |
| Hmotnost | 470 g |
| Napájení | 2x CR2032, baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr š x v x h | 67 x 30 x 150 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová ocel |
| Displej | modře podsvícený LCD displej |
| Funkce | TARA, UNIT, HOLD, ON/OFF |
| Hmotnost | 470 g |
| Napájení | 2x CR2032, baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Záruka | 2 roky |


