P221 500 g
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 20921
490,08 Kč bez DPH
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 20921
Kapesní váha P221 500 g:
Kontrolní přenosná váha s váživostí 500 g a přesností 0,01 g. Používá se pro vážení v zastavárnách, zlatnictvích, výzkumné účely nebo laboratořích.
Funkce: vážení, automatické vypínání, zobrazení slabé baterie, tárování, OFF/ON
Technické údaje:
Váživost: 500 g
Přesnost - dílek: 0,01 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ABS plast/nerez
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: numerický, LCD, výška 10 mm, 5. místný
Napájení: 2x alkalická baterie AAA - není součástí balení
Provozní teplota: 10°C - 30°C
Komunikace: ne
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 105 x 18 x 128 mm
Rozměr vážící plochy: 100 x 100 mm
Umístění: do ruky, na stůl
Krytí: IP - 54
Hmotnost: 0,22 kg
Výrobce: Lesák
Záruka: 2 roky
| Váživost | 500 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Rozměr vážící plochy | 100 x 100 mm |
| Rozměr š x v x h | 105 x 18 x 128 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast/nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | numerický, LCD, výška 10 mm, 5. místný |
| Funkce | vážení, automatické vypínání, zobrazení slabé baterie, tárování, OFF/ON |
| Napájení | 2x alkalická baterie AAA - není součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 10 °C - 30 °C |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 500 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Rozměr vážící plochy | 100 x 100 mm |
| Rozměr š x v x h | 105 x 18 x 128 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast/nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | numerický, LCD, výška 10 mm, 5. místný |
| Funkce | vážení, automatické vypínání, zobrazení slabé baterie, tárování, OFF/ON |
| Napájení | 2x alkalická baterie AAA - není součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 10 °C - 30 °C |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |











