Osobní váha s podpěrou Seca 645 150/300 kg:
Kvalitní osobní váha s podpěrou Seca 645 s váživostí 150/300 kg a přesností 100/200 g. Díky bateriovému napájení může být použita kdekoliv a s transportními kolečky je jednoduše přemístitelná. Váha má minimální spotřebu energie, která napomáhá k vysokému počtu vážení s jedinou sadou baterií.
Funkce: TARE,HOLD, BMI, automatické vypínání, přepínání rozsahu
Technické údaje:
Váživost: 150/300 kg
Přesnost - dílek: 100/200 g
Cejchovaný dílek: 100/200 g
Tara: ano
Certifikace: ANO, úředně ověřená váha (cejchovaná)
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: ABS plast, kov
Provedení vážní plochy: nerez s protiskluzovou gumou
Displej: LCD
Napájení: baterie/220 V (síťový adaptér i dobíjitelná baterie součástí balení)
Provozní teplota: -10 °C - 40 °C
Komunikace: bezdrátová technologie seca 360°
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 294 x 831 x 417 mm
Rozměr vážící plochy: 294 x 417 mm
Výrobce: Seca
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25,4 kg
| Váživost | 150/300 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100/200 g |
| Cejchovaný dílek | 100/200 g |
| Rozměr vážící plochy | 294 x 417 mm |
| Rozměr š x v x h | 294 x 831 x 417 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast, kov |
| Provedení vážní plochy | nerez s protiskluzovou gumou |
| Displej | LCD |
| Funkce | TARE,HOLD, BMI, automatické vypínání, přepínání rozsahu |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | baterie/220 V (síťový adaptér i dobíjitelná baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Seca |
| Záruka | 2 roky |
| Úřední ověření zahrnuto v ceně váhy | Ano |
| Váživost | 150/300 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100/200 g |
| Cejchovaný dílek | 100/200 g |
| Rozměr vážící plochy | 294 x 417 mm |
| Rozměr š x v x h | 294 x 831 x 417 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast, kov |
| Provedení vážní plochy | nerez s protiskluzovou gumou |
| Displej | LCD |
| Funkce | TARE,HOLD, BMI, automatické vypínání, přepínání rozsahu |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | baterie/220 V (síťový adaptér i dobíjitelná baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Seca |
| Záruka | 2 roky |
| Úřední ověření zahrnuto v ceně váhy | Ano |






