Teploměr vlhkoměr Testo 623:
Použití pro měření teploty a vlhkosti vzduchu v obytných prostorách, kancelářích, v muzeu, laboratořích a prostorách určených pro skladování, přesné měření s dokumentací posledních 90 dní se automaticky ukládají. Dlouhodobá analýza prostorového klimatu, bez přenášení dat a vyhodnocování na počítači.
ALARM: pro upozornění Vámi nastavených hraničních hodnot, s funkcí alarmu je možné zobrazit dosažení hraničních hodnot
Vlhkoměr TESTO má vestavěný patentovaný vlhkostní senzor Testo zaručující spolehlivé výsledky měření.
Displej: velký a přehledný, zobrazuje aktuální naměřené hodnoty, datum a čas, s historii měření
Rozsah měření teploty: -10 °C .....+60 °C, přesnost +/- 0,4 °C, rozlišení 0,1 °C
Rozsah měření vlhkosti: 0 %...... 100 %, přesnost +/- 2 %, rozlišení 0,1 %, +/- 2 v rozsahu 10 % až 90 %, +/- 3 % ve zbytku rozsahu
Intervaly, ve kterých přístroj zaznamenává naměřené hodnoty, může nastavit v rozmezí minimálně 5 minut až maximálně 24 hodin.
Vlastnosti:
- profesionální měření
- dlouhodobě stabilní senzor - pro dlouhodobou kvalitu měření
- zobrazení historie měření pomocí grafu, zobrazení data a času
- ergonomický, snadno se obsluhuje
- grafická vizualizace výsledků měření - histogram
- zobrazuje aktuální a uplynulé hodnoty teploty a vlhkosti
Přístroj lze postavit či přimontovat na zeď, připevňovací materiál je součástí dodání.
Krytí: IP30
Rychlost měření: 20 s.
Pouzdro: ABS
Provozní teplota: -10 °C....60 °C
Rozměr: 185 x 105 x 36 mm
Napájení: 4 x baterie AA
Hmotnost: 240 g
Součástí hygrometru je testo 623, připevňovací materiál, baterie, návod
| Rozměr | 185 mm x 105 mm x 36 mm |
|---|---|
| Alarm | ano |
| Alarm | ano |
| Celková kapacita paměti | 90 dní záznamu |
| Displej | přehkedný a velký |
| EU-/EG- směrnice | 2004/108/EG |
| Krytí | IP30 |
| Napájení | 4 x baterie AA |
| Pouzdro | ABS |
| Provozní teplota | -10 °C.........60 °C |
| Rozsah měření teplot | -10 °C.........60 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 %....................100 % |
| Rychlost měření | 20 s. |
| Skladovací teplota | -20 °C.........60 °C |
| Váha | 240 g |
| Záruka | 2 roky |
| Životnost baterie | 12 měsíců, dle intervalu ukládání |
| Rozměr | 185 mm x 105 mm x 36 mm |
|---|---|
| Alarm | ano |
| Alarm | ano |
| Celková kapacita paměti | 90 dní záznamu |
| Displej | přehkedný a velký |
| EU-/EG- směrnice | 2004/108/EG |
| Krytí | IP30 |
| Napájení | 4 x baterie AA |
| Pouzdro | ABS |
| Provozní teplota | -10 °C.........60 °C |
| Rozsah měření teplot | -10 °C.........60 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 %....................100 % |
| Rychlost měření | 20 s. |
| Skladovací teplota | -20 °C.........60 °C |
| Váha | 240 g |
| Záruka | 2 roky |
| Životnost baterie | 12 měsíců, dle intervalu ukládání |







