Digitální vpichový teploměr TFA 30.1040:
Rozsah měření: -40 °C...........+250 °C rozlišení 0,1 °C, přesnost +/- 0,5 °C (v rozsahu -10 °C...+100 °C), jinak +/- 1 °C
Předností je schválení HACCP, krytí IP67 zvýšená odolnost proti vlhkosti.V souladu s normou EN 13485.
Měřící hrot je o délce 105 mm. Měřící hrot se ukládá do ochranného pouzdra, pouzdro je vybaveno sponou.
Díky pouzdru je s teploměr při přenášení bezpečná manipulace. Spona slouží k uchycení například za pásek.
Hrot je na konci zeslaben pro docílení rychlejší odezvy při měření cca 8 sec.
Jeho využití je všestranné, v potravinářství, měření teploty masa a pokrmů, pro měření tekutin, sypkých hmot,
Funkce: minima maxima, automatické vypnutí teploměru při nepoužívání, přepínání mezi °C /F.,HOLD.
Napájení: 1 x knoflíková baterie LR44
Hmotnost: 34 g
Rozměr: 218 mm x 25 mm
Součástí balení je: teploměr, baterie, český návod a ochranné pouzdro se sponou.
| Rozměr | 218 mm x 25 mm |
|---|---|
| Funkce | HOLD, minima a maxima |
| HACCP | Ano |
| Hmotnost | 34 g |
| Hrot o délce | 105 mm |
| Krytí | IP67 |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 1 x knofliková baterie LR44 |
| Norma | EN 13485 |
| Rozsah měření teploty | -40 °C...........+250 °C |
| Záruka | 2 roky |




