TFA 30.3051.01 digitální teploměr bezdrátový POP s venkovním čidlem:
Bezdrátový teploměr měří jak vnitřní tak venkovní teplotu pomocí bezdrátového čidla.
Funkce: zaznamenávání naměřených hodnot minima, maxima za posledních 24 hodin
Teploměr i čidlo mají výklopný stojánek pro pohodlné umístění lze i pověsit na zeď.
Venkovní čidlo přenáší do teploměru naměřené hodnoty na frekvenci 434 MHz na vzdálenost max. 50 m. ve volném prostoru.
K tomuto teploměru TFA 30.3051 se připojuje pouze jedno čidlo, které je součástí balení.
Rozsah měření teploty: 0 °C........50 °C, rozlišení 0,1 °C
Hmotnost: 57 g bez baterie
Rozměr: 60 x 23 (50) X 90 mm
Napájení: 2 x 1,5 V baterie AAA (nejsou v balení)
Venkovní čidlo: venkovní teplota je automaticky přenášena do hlavní jednotky teploměru po vložení baterie.
Rozsah měření teploty: -20 °C........+60 °C, rozlišení 0,1 °C
Vysílač frekvence 433 MHz
Max. dosah: 50 m
Hmotnost: 53 g bez baterie
Rozměry: 56 x 25 (55) x 90 mm
Napájení: 2 x 1,5 V baterie AAA (baterie nejsou v balení)
Provedení:
- v černé barvě TFA 30.3051.01
- v bílé barvě TFA 30.3051.02
Displej: vrchní část displeje ukazuje vnitřní teplotu, spodní část ukazuje venkovní teplotu a hodiny
Interval přenosu: 60 s.
| Barva | černá |
|---|---|
| Displej | více řádkový |
| Interval přenosu | 60 s. |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 2 x 1,5 V baterie AAA |
| Rozsah měření teploty venkovní | -20 °C........+60 °C |
| Rozsah měření teploty vnitřní | 0 °C..............50 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
|---|---|
| Displej | více řádkový |
| Interval přenosu | 60 s. |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 2 x 1,5 V baterie AAA |
| Rozsah měření teploty venkovní | -20 °C........+60 °C |
| Rozsah měření teploty vnitřní | 0 °C..............50 °C |
| Záruka | 2 roky |






