TFA 31.1028 digitální teploměr s vlhkoměrem:
Profi teploměr s vlhkoměrem pro okamžité měření relativní teploty a vlhkosti např. v domácnostech, ve sklenících, v laboratořích, průmyslu, v prodejních a skladových prostorách, vhodné též pro řemeslníky.
Přístroj je osazený jakostními značkovými senzory, rychle reaguje na změnu teploty a vlhkosti v budovách, měří s vysokou přesností.
Přístroj nabízí možnost měření rosného bodu.
Cca po 15 minutách se přístroj při nečinnosti vypne, při použití tlačítka AUTO-OFF ještě jednou, přístroj se sám nevypne.
Funkce: minima, maxima, HOLD, rosný bod
Rozsah měření teploty: -40 °C ..........70 °C přesnost +/- 0,5 °C
Rozsah měření vlhkosti: 1 %.............99 % přesnost +/- 3 %
Rozměry: 170 mm x 50 mm x 17 mm
Napájení: 2 x 1,5 V baterie je součástí dodání
Hmotnost: 100 g
| Rozměr | 170 mm x 50 mm x 17 mm |
|---|---|
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
| Displej | velký, přehledný displej |
| Funkce | rosný bod, minima a maxima, HOLD |
| Hmotnost | 100 g |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 2 x 1,5 V baterie je součástí dodání |
| Rozsah měření teploty | -40 °C ..........70 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 1 %.............99 % |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 170 mm x 50 mm x 17 mm |
|---|---|
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
| Displej | velký, přehledný displej |
| Funkce | rosný bod, minima a maxima, HOLD |
| Hmotnost | 100 g |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 2 x 1,5 V baterie je součástí dodání |
| Rozsah měření teploty | -40 °C ..........70 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 1 %.............99 % |
| Záruka | 2 roky |



