Indikátor TSCALE RWS:
Jedná se o indikátor RWS, na kterém je použit LCD displej s výškou číslic 22 mm s modrým LED podsvitem. Na indikátoru je použita membránová klávesnice s popisem jednotlivých tlačítek. Indikátor lze nastavit na dva rozsahy, na váze lze nastavit horní a dolní mez vážení.
Funkce: vážení, počítání kusů, automatické sčítání a odesílání dat, tára, ON/OFF, ZERO, UNIT, G/N
Technické údaje:
Váživost: dle připojené váhy
Dílek - přesnost: 600000
Rozměr indikátoru (š x h x v): 195 x 118 x 83 mm
Certifikace: ANO, určeno pro obchodní vážení
Tára: ano
Napájení indikátoru: AC 230 V / DC 12 V (síťový adaptér součástí balení)
Příkon: 7 W
Provedení konstrukce: nerez
Provedení: nerez
Displej: LCD - 22 mm s modrým LED podsvitem
Klávesnice: tlačítková, krytá ochranou folií s popisem tlačítek
Komunikační rozhraní: RS-232
Prostředí: suchý, prašný
Alternativní napájení: Ni-MH baterie 1.2 V / 1200 mAh 6 ks (součástí balení)
Provozní teplota: - 10 °C až + 40 °C
Umístění: na těle váhy
Krytí: IP 65
Hmotnost indikátoru: 1,4 kg
| Váživost | dle připojené váhy |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 600000 dílků |
| Rozměr š x v x h | 195 x 118 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Alternativní napájení | Ni-MH baterie 1.2 V / 1200 mAh 6 ks (součástí balení) |
| Displej | LCD - 22 mm s modrým LED podsvitem |
| Funkce | vážení, počítání kusů, automatické sčítání a odesílání dat, tára, ON/OFF, ZERO, UNIT, G/N |
| Hmotnost indikátoru | 1,4 kg |
| Klávesnice | tlačítková, krytá ochranou folií s popisem tlačítek |
| Krytí | IP 65 |
| Napájení | AC 230 V / DC 12 V (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení | nerez |
| Provozní teplota | - 10 °C až + 40 °C |
| Příkon | 7 W |
| Umístění | na těle váhy |
| Výrobce | TS CALE |
| Značka | TS CALE |
| Záruka | 2 roky |
| Úředně ověřitelný-cejchuschopný | Ano |
| Váživost | dle připojené váhy |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 600000 dílků |
| Rozměr š x v x h | 195 x 118 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Alternativní napájení | Ni-MH baterie 1.2 V / 1200 mAh 6 ks (součástí balení) |
| Displej | LCD - 22 mm s modrým LED podsvitem |
| Funkce | vážení, počítání kusů, automatické sčítání a odesílání dat, tára, ON/OFF, ZERO, UNIT, G/N |
| Hmotnost indikátoru | 1,4 kg |
| Klávesnice | tlačítková, krytá ochranou folií s popisem tlačítek |
| Krytí | IP 65 |
| Napájení | AC 230 V / DC 12 V (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení | nerez |
| Provozní teplota | - 10 °C až + 40 °C |
| Příkon | 7 W |
| Umístění | na těle váhy |
| Výrobce | TS CALE |
| Značka | TS CALE |
| Záruka | 2 roky |
| Úředně ověřitelný-cejchuschopný | Ano |









