USB -T datalogger pro měření teploty, EL-USB-1
Kód produktu: 623
1 623,97 Kč bez DPH
Kód produktu: 623
USB datalogegr USB-T:
Datalogger pro měření teploty a ukládání až 16 382 záznamů.
Rozsah měření teploty: -35 °C..........+80 °C, rozlišení 0.5 °C, přesnost měření +/- 1 °C
Interval lze nastavit od 10s. 1 min, 5 min, 30 min, 1 h. 6 h. 12 hod. Do paměti jednoduše nastavíte interval ukládání i čas spuštění.
Krytí IP67: prachotěsné ochrana proti vlhkosti
USB-T vám umožňuje naměřená data stahovat do PC pomocí USB portu a přes bezplatný ovládací program data analyzovat.
Datalogger se konfiguruje přes ovládací program (windows 2000 a výšší) pomocí ovládacího programu můžete data prohlížet a tvořit grafy, zálohovat je nebo exportovat do dalších aplikací.
Lze nastavit ALARM, indikace pomocí LED diod.
Baterie má průměrnou životnost cca 1 rok
Součástí balení je dataloggre USB-T, baterie, český návod.
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
|---|---|
| Displej | bez displeje, barevné diody |
| Funkce | minima, maxima, ALARM |
| Interval ukládání | 10 sekund...............12 hodin |
| Krytí IP67 | prachotěsné ochrana proti účinkům dočasného ponoření |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 1/2 AA 3,6V lithiová baterie |
| Počet uložených záznamů | 16 382 záznamů |
| Rozsah měření teploty | -35 °C...................80 °C |
| Rozsah měření teploty venkovní | 1 |
| Akreditovaná kalibrace lze přiobjednat | související produkty |
|---|---|
| Displej | bez displeje, barevné diody |
| Funkce | minima, maxima, ALARM |
| Interval ukládání | 10 sekund...............12 hodin |
| Krytí IP67 | prachotěsné ochrana proti účinkům dočasného ponoření |
| Minima a maxima | Ano |
| Napájení | 1/2 AA 3,6V lithiová baterie |
| Počet uložených záznamů | 16 382 záznamů |
| Rozsah měření teploty | -35 °C...................80 °C |
| Rozsah měření teploty venkovní | 1 |




