Půjčovné jeřábové váhy JDV 30 t
Jedná se o velice kvalitní závěsná jeřábová váha s váživostí do 30 t. Váha má ruční bezdrátový terminál, který je vybaven tlačítky pro ovládání váhy. Tělo váhy může být od ručního terminálu vzdáleno až 150 m. Je určena pro vážení ve skladech hutního materiálu, stavebnictví, různých provozech, slévárnách a všude tam, kde je potřeba vážit břemena ve visu.
Funkce: tare, vážení, sčítání, zero, on/off
Technické údaje:
Váživost: 30 t
Dílek - přesnost: 10 kg
Rozměr váhy se členy š x v x h: 356 x 858 x 344 mm
Certifikace: Ne, určeno pro kontrolní vážení
Tára: Ano
Napájení váhy: bezúdržbový akumulátor, síťový adapter a baterie součástí balení
Příkon: 0,5 W
Provedení konstrukce: lak
Provedení: slitina
Displej: na ručním terminálu
Klávesnice: přepínání jednotek
Komunikace: ne
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: -10 °C » +40 °C
Umístění: závěsné
Krytí: IP-65
Hmotnost váhy: 68,77 kg
Přetížitelnost: 125%
Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu 30 000 Kč, ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.
| Váživost | 30 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10 kg |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Provedení konstrukce | lak |
| Displej | na ručním terminálu |
| Dosah zařízení | 150 m |
| Funkce | tare, vážení, sčítání, zero, on/off |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 68,77 kg |
| Krytí | IP-65 |
| Napájení | bezúdržbový akumulátor, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provedení | slitina |
| Provozní teplota | -10 °C » +40 °C |
| Rozměr š x h x v | 356 x 858 x 344 mm |
| Umístění | závěsné |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Váživost | 30 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10 kg |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Provedení konstrukce | lak |
| Displej | na ručním terminálu |
| Dosah zařízení | 150 m |
| Funkce | tare, vážení, sčítání, zero, on/off |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 68,77 kg |
| Krytí | IP-65 |
| Napájení | bezúdržbový akumulátor, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provedení | slitina |
| Provozní teplota | -10 °C » +40 °C |
| Rozměr š x h x v | 356 x 858 x 344 mm |
| Umístění | závěsné |
| Výrobce | Nezařazeno |







