Dobytčí váha 4TD0615PL 150 kg:
Jedná se o dobytří váhu, která má váživost 150 kg a přesnost 100 g. Používají se jako váha příjmová pro příjem dobytka na porážku, expediční pro expedici dobytka, kontrolní v chovných stanicích nebo výkrmnách. Ke konstrukci je připojen nerezový indikátor BWS v krytí IP65.
Váha se vyrábí do podlahy nebo na povrch. Do poznámky prosím uveďte zvolenou variantu.
Funkce: vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení
Technické údaje:
Váživost: 150 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Tara: ano
Certifikace: Ano, určeno pro obchodní vážení
Provedení konstrukce: žárový zinek
Provedení vážní plochy: zinkovaný plech
Provedení vážního indikátoru: nerez
Displej: LCD s modrým LED podsvícením
Napájení: AC 230 V, aku 6 V (síťový adaptér a baterie součástí balení)
Provozní teplota: -10 °C - 40 °C
Komunikace: RS232
Prostředí použití: suché, prašné, vlhké, mokré, chemicky agresivní
Rozměr š x v x h: 600 x 1040 x 1500 mm
Krytí: IP65 (indikátor), IP67 (váha)
Umístění: na podlahu, do podlahy
Výrobce: T-Scale
Záruka: 2 roky
Hmotnost váhy včetně indikátoru: 110 kg
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222.
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Rozměr š x v x h | 600x 1040x 1500 mm |
| Provedení konstrukce | žárový zinek |
| Provedení vážní plochy | zinkovaný plech |
| Displej | LCD s modrým LED podsvícením |
| Funkce | vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení |
| Hmotnost váhy včetně indikátoru | 110 kg |
| Krytí | IP65 (indikátor), IP67 (váha) |
| Napájení | AC 230 V, aku 6 V (síťový adaptér a baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné, vhlké. mokré, chemicky agresivní |
| Provedení vážního indikátoru | nerez |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Rozměr vážní plochy | 600 x 1500 mm |
| Umístění | na podlahu, do podlahy |
| Výrobce | T-Scale |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Rozměr š x v x h | 600x 1040x 1500 mm |
| Provedení konstrukce | žárový zinek |
| Provedení vážní plochy | zinkovaný plech |
| Displej | LCD s modrým LED podsvícením |
| Funkce | vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení |
| Hmotnost váhy včetně indikátoru | 110 kg |
| Krytí | IP65 (indikátor), IP67 (váha) |
| Napájení | AC 230 V, aku 6 V (síťový adaptér a baterie součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné, vhlké. mokré, chemicky agresivní |
| Provedení vážního indikátoru | nerez |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Rozměr vážní plochy | 600 x 1500 mm |
| Umístění | na podlahu, do podlahy |
| Výrobce | T-Scale |
| Záruka | 2 roky |






