4TD1220RZ-TRANSPORT 1,5 t
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 10249
5 301,06 € bez DPH
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 10249
4TD1220RZ-TRANSPORT 1,5 t:
Jedná se o přesnou váhu na dobytek do 1,5 t s přesností 0,5 kg. Konstrukci tvojí obvodový rám z zinkových profilů, do něhož je vsazen zinkovaný rošt. Mezi výhody váhy patří její konstrukce, protože se dá snadno čistit. Konstrukce je vzdušná, rychleji vysychá a nedochází ke tlení organických zbytků pod váhou. Používá se jako příjmová váha pro příjem dobytka na porážku, expediční pro expediční pro expedici dobytka, kontrolní v chovných stanicích nebo výkrmnách.K váze lze připojit jakýkoliv indikátor.
Funkce: dle připojené vážního indikátoru (vážení, nulování, tárování, sumační režim)
Technické údaje:
Váživost: 1,5 t
Přesnost - dílek: 200 g
Cejchovaný dílek: 500 g
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Provedení konstrukce: žárový zinek
Provedení vážní plochy: zátěžový rošt zinkovaný
Displej: dle připojeného indikátoru
Napájení: dle připojeného indikátoru
Provozní teplota: -10 °C - 40 °C
Komunikace: dle připojeného indikátoru
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 1250 x 2050 x 2000(3200) mm
Rozměr vážní plochy: 1000 x 2000 mm
Rozměr vnitřní ohrady: 1000 x 1900 mm
Krytí: IP 67
Umístění: na podlahu
Záruka: 2 roky
Hmotnost váhy včetně indikátoru: 320 kg
| Váživost | 1,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr š x v x h | 1250 x 2050 x 2000(3200) mm |
| Provedení konstrukce | žárový zinek |
| Provedení vážní plochy | zátěžový rošt zinkovaný |
| Displej | dle připojeného inditátoru |
| Funkce | dle připojené vážního indikátoru (vážení, nulování, tárování, sumační režim) |
| Hmotnost váhy včetně indikátoru | 320 kg |
| Krytí | IP 67 |
| Napájení | dle připojeného indikátoru |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Rozměr vnitřní ohrady | 1000 x 1900 mm |
| Rozměr vážní plochy | 1000 x 2000 mm |
| Umístění | na podlahu |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr š x v x h | 1250 x 2050 x 2000(3200) mm |
| Provedení konstrukce | žárový zinek |
| Provedení vážní plochy | zátěžový rošt zinkovaný |
| Displej | dle připojeného inditátoru |
| Funkce | dle připojené vážního indikátoru (vážení, nulování, tárování, sumační režim) |
| Hmotnost váhy včetně indikátoru | 320 kg |
| Krytí | IP 67 |
| Napájení | dle připojeného indikátoru |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Rozměr vnitřní ohrady | 1000 x 1900 mm |
| Rozměr vážní plochy | 1000 x 2000 mm |
| Umístění | na podlahu |
| Záruka | 2 roky |






