5Y.35.PM Radwag:
Možnost vážení předmětů o hmotnosti do 120 kg na velké vážicí misce s vysokou přesností a dobrou opakovatelností, minimální chyba excentricity v celém rozsahu, rychlé a stabilní měření (dosažitelné během 1 sekundy) ,stabilita parametrů v čase i po transportu, rozměry vážicí misky přizpůsobené přesnosti váhy, to je výčet charakteristických znaků vah RADWAG série PM. To vše je výsledkem aplikace inovativního měřicího systému, založeného na vylepšené technologii MONOBLOCK. Změna konstrukce systému umožňuje pracovat s přesností 0,01 g při váživosti až 20 kg a 0,2 g při váživosti až 120 kg, opakovatelností od 0,01 g a odolností vůči změnám podmínek prostředí.
Funkce: Odchylky v %, Počítání kusů, Kontrolní vážení, Paměť ALIBI, Statistiky, Bezdotykové IR senzory, Zmrazení max. hmotnosti, Etiketování
Technické údaje:
Váživost: 35 kg
Přesnost - dílek: 0,1 g
Cejchovaný - dílek: 1 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: g, N
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 10“ (barevný dotykový)
Napájení: Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A
Provozní teplota: +10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 520 x 520 x 280 mm
Rozměr vážící plochy: 350 x 260 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
| Váživost | 35 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 350 x 260 mm |
| Rozměr š x v x h | 520 x 520 x 280 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Funkce | Odchylky v %, Počítání kusů, Kontrolní vážení, Paměť ALIBI, Statistiky, Bezdotykové IR senzory, Zmrazení max. hmotnosti, Etiketování |
| Hmotnost | 12 kg |
| Jednotky | g, N |
| Napájení | Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 35 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 350 x 260 mm |
| Rozměr š x v x h | 520 x 520 x 280 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Funkce | Odchylky v %, Počítání kusů, Kontrolní vážení, Paměť ALIBI, Statistiky, Bezdotykové IR senzory, Zmrazení max. hmotnosti, Etiketování |
| Hmotnost | 12 kg |
| Jednotky | g, N |
| Napájení | Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 2 roky |





















