Paletová váha B2TVL10003000SET 3000 kg
Sada 2 ks bezdrátových vážicích ližin B2TVL10003000SET do 3000kg pro vážení různých rozměrů a hmotnosti.
Používají se jako paletové váhy pro nestandardní rozměry.
Funkce: vážení, sumační režim
Technické údaje:
Váživost: 3 t
Dílek - přesnost: 0,2; 0,5; 1; - lze volit
Rozměr vážící plochy: 120 x 1000 mm
Rozměr jedné ližiny (š x v x h): 120 x 90 x 1000 mm
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Tára: Ne
Napájení váhy: zabudovaná baterie
Provedení konstrukce: lakovaná ocel
Provedení: lakovaná ocel
Délka provozu ližiny: více jak 100 hodin nepřetržitě
Délka provozu terminálu: 400 hodin
Dosah: do 10m
Příkon: 0,2 W
Provedení materiálu: FE
Komunikační rozhraní: BT
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: 0 °C » + 40 °C
Umístění: na podlahu
Krytí: IP-54
Hmotnost váhy: 42 kg
| Váživost | 3 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,2; 0,5; 1; - lze volit |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 120 x 1000 mm |
| Rozměr š x v x h | 120 x 90 x 1000 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Funkce | vážení, sumační režim |
| Hmotnost | 42 kg |
| Krytí | IP-54 |
| Napájení | zabudovaná baterie |
| Prostředí použití | suché, prašné, |
| Provedení materiál | slitina AL |
| Provozní teplota | 0 °C » + 40 °C |
| Výrobce | Lesak |
| Váživost | 3 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,2; 0,5; 1; - lze volit |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 120 x 1000 mm |
| Rozměr š x v x h | 120 x 90 x 1000 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Funkce | vážení, sumační režim |
| Hmotnost | 42 kg |
| Krytí | IP-54 |
| Napájení | zabudovaná baterie |
| Prostředí použití | suché, prašné, |
| Provedení materiál | slitina AL |
| Provozní teplota | 0 °C » + 40 °C |
| Výrobce | Lesak |





