CKE 6K0.02:
Laboratorní předvážka s automatickou optimalizací referenční hodnoty, která postupně zlepšuje průměrnou hodnotu hmotnosti kusu. Má intuitivní graficky popsaný ovládací panel pro snadné a jednoduché ovládání váhy. Možnost napájení bateriemi 6x 1,5 V velikost C s výdrží až 40 hod.
Funkce: vážení, počítání kusů, závěsné vážení, 2 salda (přepínání z režimu počítání do režimu vážení)
Technické údaje:
Váživost: 6 kg
Přesnost - dílek: 0,02 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, g, gn, dwt, ozt, lb, oz, ffa, PCS
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: ABS plast
Displej: podsvětlený LCD, výška číslic 18 mm
Napájení: 100 V - 240 V 50 / 60 Hz, baterie 6x 1,5 V C (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: RS232
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 340 x 240 x 21 mm
Rozměr vážící plochy: 340 x 240 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 7 kg
| Váživost | 6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,02 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 340 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 340 x 240 x 21 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 18 mm |
| Funkce | vážení, počítání kusů, závěsné vážení, 2 salda (přepínání z režimu počítání do režimu vážení) |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, gn, dwt, ozt, lb, oz, ffa, PCS |
| Napájení | 100 V - 240 V 50 / 60 Hz, baterie 6x 1,5 V C (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,02 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 340 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 340 x 240 x 21 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 18 mm |
| Funkce | vážení, počítání kusů, závěsné vážení, 2 salda (přepínání z režimu počítání do režimu vážení) |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, gn, dwt, ozt, lb, oz, ffa, PCS |
| Napájení | 100 V - 240 V 50 / 60 Hz, baterie 6x 1,5 V C (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 3 roky |





















