Digitální hloubkoměr 200/0,01 mm Insize, výstup dat USB:
Digitální hloubkoměr s rozsahem 0 - 150 mm.
Funkce: měření, ON/OFF, ZERO, zapnutí posuven, vypnutí při nečinnosti
Přednosti: výstup dat přes USB
Technické údaje:
Rozsah měření: 0 - 200 mm, 0-8*
Dílek: 0,01 mm, 0,0005*
Přesnost:± 0,03 mm
Norma: DIN 862
Jednotky: mm, inch
Provedení: nerezová ocel
Napájení: baterie CR2032
Výrobce: Insize
Záruka: 2 roky
Volitelné příslušenství: přenost dat vysílač, USB kabel - na dotaz
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222.
Parametry
| Analogové | Ano |
|---|---|
| Dílek | 0,01 mm |
| Funkce | měření |
| Hloubkoměr | ano |
| Jednotky | mm, inch |
| Norma | DIN 862 |
| Provedení | nerez ocel |
| Rozsah měření | 150/40/0,05 mm, 0-200 mm |
| Výrobce | Insize |
| Výstup dat | USB |
| Záruka | 2 roky |
| Analogové | Ano |
|---|---|
| Dílek | 0,01 mm |
| Funkce | měření |
| Hloubkoměr | ano |
| Jednotky | mm, inch |
| Norma | DIN 862 |
| Provedení | nerez ocel |
| Rozsah měření | 150/40/0,05 mm, 0-200 mm |
| Výrobce | Insize |
| Výstup dat | USB |
| Záruka | 2 roky |



