DINI ARGEO GAM15000, 15000g/1g, miska 190 x 190mm
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 30463
1 547,37 € bez DPH
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 30463
GAM15000:
Velmi přesná váha v krytí IP65, vhodná pro laboratorní a průmyslové použití. Díky zcela nerezové konstrukci je tato váha vhodná do prostředí s přísnými hygienickými požadavky. Váha má vysoce kontrastní podsvícený LCD displej. Membránová klávesnice odolná proti stříkající vodě.
Funkce: vážení, počítání kusů, vážení v %, kontrola hmotnosti, totalizace, vážení zvířat, poloautomatické tárování, digitální kalibrace
Technické údaje:
Váživost: 15000 g
Přesnost - dílek: 1 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: nerez
Provedení vážní plochy: nerezová
Displej: LCD vysoce kontrastní
Napájení: adaptér 230V
Provozní teplota: +5 °C >> +40 °C
Komunikace: RS232 pro připojení PC, tiskárny, indikátoru řady 3590E
Rozměr š x v x h: 200 x 90 x 250 mm
Rozměr vážící plochy: 190 x 190 mm
Výrobce: DINI ARGEO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,5 kg
| Váživost | 15000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 190 x 190 mm |
| Rozměr š x v x h | 200 x 90 x 250 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD vysoce kontrastní |
| Funkce | vážení, počítání kusů, vážení v %, kontrola hmotnosti, totalizace, vážení zvířat, poloautomatické tárování, digitální kalibrace |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Napájení | adaptér 230V |
| Provozní teplota | +5 °C >> +40 °C |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 15000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 190 x 190 mm |
| Rozměr š x v x h | 200 x 90 x 250 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD vysoce kontrastní |
| Funkce | vážení, počítání kusů, vážení v %, kontrola hmotnosti, totalizace, vážení zvířat, poloautomatické tárování, digitální kalibrace |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Napájení | adaptér 230V |
| Provozní teplota | +5 °C >> +40 °C |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |

















