ECB 10K-3N:
Vysoce mobilní kompaktní váha se zapuštěnými úchyty na bocích a jednoduchým ovládáním pomocí 2 tlačítek nabízí velmi rychle stabilní výsledky vážení.
Funkce: vážení, automatické vypínání
Technické údaje:
Váživost: 10 kg
Přesnost - dílek: 5 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerezová ocel
Displej: podsvícený LCD, výška číslic 21 mm
Napájení: 6x 1,5 V AA (výdrž až 100 hod., nejsou součástí balení)
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Komunikace: ne
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 320 x 260 x 60 mm
Rozměr vážící plochy: 320 x 260 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,6 kg
| Váživost | 10 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 5 g |
| Rozměr vážící plochy | 320 x 260 mm |
| Rozměr š x v x h | 320 x 260 x 60 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 21 mm |
| Funkce | vážení, automatické vypínání |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 6x 1,5 V AA (výdrž až 100 hod., nejsou součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 10 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 5 g |
| Rozměr vážící plochy | 320 x 260 mm |
| Rozměr š x v x h | 320 x 260 x 60 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 21 mm |
| Funkce | vážení, automatické vypínání |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 6x 1,5 V AA (výdrž až 100 hod., nejsou součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |







