EMB 200-1:
Kouzelná úspora místa – stohovatelná vzdělávací váha pro experimentální výuku, Jednoduché a praktické ovládání dvěma tlačítky, vhodné pro výuku a učení. Další funkce vážení zjednodušuje míchání. Extrémně plochý design. Bezpečný, protiskluzový stojan díky gumovým nožičkám. Stohovatelný pro úsporu místa. Praktický provoz na baterie s běžně dostupnými bateriemi zajišťuje velkou flexibilitu a nezávislost na síťových adaptérech, zásuvkách, nabíječkách atd.
Funkce: vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou, Interval automatického vypnutí
Technické údaje:
Váživost: 220 g
Přesnost - dílek: 0,1 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, gn, dwt, ozt, lb, oz
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: ABS plast s vodivým lakem
Displej: LCD, 15 mm
Napájení: Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, délka 13 mm, 100 V - 240 V AC, 50 /
60 Hz, 6 V, 1 A
Provozní teplota: 10°C - 40°C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 145 x 205 x 46,5 mm
Rozměr vážící plochy: 134 x 127 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,45 kg
| Váživost | 220 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 134 x 127 mm |
| Rozměr š x v x h | 145 x 205 x 46,5 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast s vodivým lakem |
| Displej | LCD, 15 mm |
| Funkce | vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou, Interval automatického vypnutí |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, ozt, lb, oz |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 220 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 134 x 127 mm |
| Rozměr š x v x h | 145 x 205 x 46,5 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast s vodivým lakem |
| Displej | LCD, 15 mm |
| Funkce | vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou, Interval automatického vypnutí |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, ozt, lb, oz |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |











