EHA 3000-0 Kern:
Základní model laboratorní váhy s mimořádným výkonem, Jednoduché a praktické ovládání 2 tlačítky Dodatečná funkce vážení zjednodušuje míchání směsí Extrémně plochý design Připraveno k použití: baterie jsou součástí balení Vážící hák pod podlahu je součástí balení Tip: S volitelnou sadou příslušenství pro stanovení hustoty KERN YDB-04 je váha vhodná i pro školní a výukové účely; viz příslušenství
Funkce: stanovení procent, počítání
Technické údaje:
Váživost: 3000 g
Přesnost - dílek: 1 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, gn, dwt, ozt, ct, oz
Provedení konstrukce: plast
Provedení vážní plochy: plast
Displej: LCD podsvícený, výška číslic 22 mm
Napájení: 9V bloková baterie, prázdný adaptér, vnitřní závit, vnitřní průměr 2,1 mm, vnější průměr 5,5 mm, dlouhý 12 mm, Doba nabíjení baterie 16 hodin
Provozní teplota: 5°C - 40°C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 170 x 245 x 39 mm
Rozměr vážící plochy: 120 x 120 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,55 kg
| Váživost | 3000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 120 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 225 x 160 x 50 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 22 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 0,50 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Napájení | 9V bloková baterie, prázdný adaptér, vnitřní závit, vnitřní průměr 2,1 mm, vnější průměr 5,5 mm, dlouhý 12 mm |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 3000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 120 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 225 x 160 x 50 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 22 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 0,50 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Napájení | 9V bloková baterie, prázdný adaptér, vnitřní závit, vnitřní průměr 2,1 mm, vnější průměr 5,5 mm, dlouhý 12 mm |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |



