EHA 500-2 Kern:
Kompaktní všestranný model s robustní vážící deskou z nerezové oceli pro laboratoře, průmysl a výuku, Díky kompaktnímu a robustnímu designu, výkonnému displeji a vysoké přesnosti je tato řada ideální pro použití v laboratořích, při kontrole kvality, výrobě a školních a vzdělávacích aktivitách, jako jsou hodiny biologie, chemie a fyziky. Velká, nárazuvzdorná vážicí miska z nerezové oceli, odnímatelná pro snadné čištění a dezinfekci. Extrémně plochý design. Ergonomicky optimalizovaná klávesnice s velkými tlačítky a vysoce kontrastním LCD displejem. Gumové nožičky zajišťují bezpečné a protiskluzové postavení. Vodováha a nastavitelné nožičky zajišťují přesné vyrovnání váhy pro vysoce přesné výsledky vážení. Kalibrační program CAL pro přesné seřízení váhy. Externí kalibrační závaží jsou k dispozici za příplatek.
Funkce: stanovení procent, počítání
Technické údaje:
Váživost: 500 g
Přesnost - dílek: 0,01 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, gn, dwt, oz, ozt
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: LCD, podsvícený, výška číslic 22 mm
Napájení: 2× 1,5V AA baterie, Napájecí adaptér a baterie (baterie nejsou součástí balení), 9 V, 600 mA
Provozní teplota: 5°C - 40°C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 225 x 160 x 50 mm
Rozměr vážící plochy: průměr 105 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,50 kg
| Váživost | 500 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 105 mm |
| Rozměr š x v x h | 225 x 160 x 50 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 22 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 0,50 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, oz, ozt |
| Napájení | 2× 1,5V AA baterie, Napájecí adaptér a baterie (baterie nejsou součástí balení), 9 V, 600 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 500 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 105 mm |
| Rozměr š x v x h | 225 x 160 x 50 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 22 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 0,50 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, oz, ozt |
| Napájení | 2× 1,5V AA baterie, Napájecí adaptér a baterie (baterie nejsou součástí balení), 9 V, 600 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |




