EMB 200-3V:
Kompaktní vzdělávací váha s integrovanou funkcí stanovení hustoty, Díky intuitivnímu grafickému ovládacímu panelu lze tloušťku kapalin a pevných látek stanovit během chvilky, což je ideální pro výukové a studijní aktivity. Poznámka: Současně si prosím objednejte i sadu pro stanovení hustoty; viz příslušenství. Vážící hák pro podvážení je součástí dodávky. Intuitivní grafický ovládací panel, jasné kroky, i bez uživatelské příručky. - Žádná křivka učení = úspora nákladů. - Ideální pro nezkušené uživatele. - Zobrazený postup pro prevenci chyb při obsluze. Čtyři kroky se provádějí zleva doprava: [[1]] Vynulujte váhu pomocí tlačítka [TARE]. [[2]] Vyberte režim měření hustoty (pevné látky/kapaliny). [[3]] Vážení vzorku/měrky ve vzduchu. [[4]] Vážení vzorku/měrky v kapalině. Hustota se zobrazuje přímo na displeji. Extrémně plochý design.
Funkce: vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou
Technické údaje:
Váživost: 200 g; 1000 ct
Přesnost - dílek: 0,001 g; 0,005 ct
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, ct
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: ABS plast
Displej: LCD podsvícený, výška číslic 15 mm
Napájení: baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz (není součástí balení)
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Komunikace: RS-232
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 170 x 250 x 55 mm
Rozměr vážící plochy: ? 82 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,85 kg
| Váživost | 200 g, 1000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g, 0,005 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 82 mm |
| Rozměr š x v x h | 175 x 250 x 55 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast s vodivým lakem |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Jednotky | g, ct |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 200 g, 1000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g, 0,005 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 82 mm |
| Rozměr š x v x h | 175 x 250 x 55 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | ABS plast s vodivým lakem |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | vážení, přivažování, závěsné vážení pod váhou |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Jednotky | g, ct |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |





















