EMS 300-3 Kern:
Ekonomická laboratorní váha s velkou vážicí deskou Obzvláště vhodné pro výuku a učení, jako je biologie, chemie a fyzika. Velká plastová vážicí miska, vodivý povlak Extrémně plochý design Ergonomická klávesnice s velkými klávesami a vysoce kontrastním LCD displejem Gumové nožičky pro bezpečné a protiskluzové uložení Součástí balení je kryt proti proudění vzduchu, vážicí komora Š×H×V 145×145×65 mm Kalibrační program CAL pro přesné nastavení váhy; externí kalibrační závaží k dispozici za příplatek
Funkce: stanovení procent, počítání
Technické údaje:
Váživost: 300 g
Přesnost - dílek: 0,001 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, dwt, oz, ozt
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: plast, vodivá barva
Displej: LCD, 15 mm
Napájení: baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz (není součástí balení)
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Komunikace: nemá
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 200 x 280 x 65 mm
Rozměr vážící plochy: Ø 105 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,4 kg
| Váživost | 300 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 105 mm |
| Rozměr š x v x h | 200 x 280 x 65 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | plast, vodivá barva |
| Displej | LCD, 15 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Jednotky | g, dwt, oz, ozt |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 300 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | ? 105 mm |
| Rozměr š x v x h | 200 x 280 x 65 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | plast, vodivá barva |
| Displej | LCD, 15 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Jednotky | g, dwt, oz, ozt |
| Napájení | baterie blok 9V (součástí balení), síťový adaptér 220V - 240V AC 50Hz |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |






