FC5706 centrifuga bez rotoru Ohaus s kalibrací:
Stolní centrifuga vhodná pro mnohé aplikace s kompaktním designem, intuitivním ovládáním pomocí membránových tlačítek a otočného dotykového kolečka. Centrifuga FC5706 umožňuje nastavení zobrazení rychlosti v otáčkách nebo jednotkách relativní odstředivé síly. V případě nerovnovážného rozložení rotorů se centrifuga zastaví. K odstředivce je možné dokoupit adaptéry na mikrozkumavky. Součástí přístroje není rotor. Každý kus je nově dodáván s nově provedenou kalibrací, připravený k okamžitému použití.
Funkce: detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 6 x 50 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 4 427 x g; 10 x g/min
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 200 - 6 000 ot/min; 50 ot/min
Časovač: 10 s - 99 h 99 min 99 s nebo trvalý chod
Počet kompatibilních rotorů: 3
Úroveň hluku: ? 60 ± 2 dB (A)
Provedení konstrukce: ABS plast
Displej: podsvícený LCD
Paměť: 99 programů
Napájení: AC 230 V ? 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 2 °C - 35 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Rozměr š x v x h: 291 x 392 x 266 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10,5 kg
| Rozměr š x v x h | 291 x 392 x 266 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 4 427 x g, 10 x g/min |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 50 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 3 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 6 000 ot/min, 50 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 ± 2 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 99 min 99 s nebo trvalý chod |
| Rozměr š x v x h | 291 x 392 x 266 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 4 427 x g, 10 x g/min |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 50 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 3 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 6 000 ot/min, 50 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 ± 2 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 99 min 99 s nebo trvalý chod |









