FCB 15K-3DM:
Ovládací a porcovací váha se třemi rozhraními, Jednotná a cenově efektivní provozní filozofie KERN, konzistentní napříč produkty, pokud jde o design, strukturu menu, klíčové funkce, konektivitu a protokol rozhraní. Kompaktní rozměry vhodné pro omezené prostory. Průmysl 4.0: Díky univerzálnímu portu KERN (KUP) lze data a příkazy vyměňovat přes jedno rozhraní, které lze připojit k pouzdru, nebo přes tři rozhraní paralelně pomocí rozšiřujícího boxu KUP. Volitelně jsou k dispozici následující rozhraní: RS-232, USB, Ethernet, WiFi, Bluetooth. Dálkové dotazování a ovládání váhy přes počítač nebo systémy CRM/ERP díky komunikačnímu protokolu KERN. Maximální mobilita: Díky provozu na baterie/dobíjecí baterie (volitelné), kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je vhodná pro použití na různých místech. Vážení s tolerančními mezemi (kontrolní vážení): Zadejte dvě horní a dolní meze pomocí čtyř šipek. Akustický a optický signál usnadňuje porcování, dávkování nebo třídění. Sčítání
Funkce: vážení, Funkce celkové paměti, Stanovení procent, Tolerance vážení, Funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, Funkce počítání, Počítání referenční hmotnosti enterable
Technické údaje:
Váživost: 6/15 kg
Přesnost - dílek: 2/5 g
Cejchovaný dílek: 2/5 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, gn, dwt, ct, lb, oz, ffa, PCS, %
Provedení konstrukce: Plast
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: LCD podsvícený, výška číslic 25 mm
Napájení: Typ baterie/akumulátoru Li-Ion, Doba nabíjení baterie 20 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 100 V - 240 V AC, 50 / 60 Hz, 5,9V, 1A, Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, délka 13 mm
Provozní teplota: 0°C - 40°C
Komunikace: RS-232 (volitelné) Ethernet (volitelné) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné) USB zařízení (volitelné) KUP WiFi (volitelné), Kompatibilní s EasyTouch
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 252 x 228 x 12,5 mm
Rozměr vážící plochy: 252 x 225 mm
Výrobce: Kern
Hmotnost: 3,8 kg
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 252 x 225 mm |
| Rozměr š x v x h | 325 x 270 x 105 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, Funkce celkové paměti, Stanovení procent, Tolerance vážení, Funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, Funkce počítání, Počítání referenční hmotnosti enterable |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Jednotky | kg, g, gn, dwt, ct, lb, oz, ffa, PCS, % |
| Napájení | Typ baterie/akumulátoru Li-Ion, Doba nabíjení baterie 20 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 100 V - 240 V AC, 50 / 60 Hz, 5,9V, 1A, Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, délka 13 mm |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 252 x 225 mm |
| Rozměr š x v x h | 325 x 270 x 105 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD podsvícený, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, Funkce celkové paměti, Stanovení procent, Tolerance vážení, Funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, Funkce počítání, Počítání referenční hmotnosti enterable |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Jednotky | kg, g, gn, dwt, ct, lb, oz, ffa, PCS, % |
| Napájení | Typ baterie/akumulátoru Li-Ion, Doba nabíjení baterie 20 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 100 V - 240 V AC, 50 / 60 Hz, 5,9V, 1A, Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, délka 13 mm |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |


























