FCE 30K-10N:
Základní model stolní váhy - přenosná, snadno ovladatelná, lehká, Jednoduché a praktické ovládání 2 tlačítky Velmi rychlé zobrazení: stabilní výsledky vážení do 3 sekund Vhodné jako kompaktní váha na balíky a dopisy, zejména v malých prostorách Vhodné jako váha pro sortiment nebo vychystávání objednávek, nebo jako jednoduchá kontrolní váha ve výrobě nebo expedici
Funkce: vážení, automatické vypínání
Technické údaje:
Váživost: 30000 g
Přesnost - dílek: 10 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g
Provedení konstrukce: Plast
Provedení vážní plochy: Plast
Displej: LCD, výška číslic 25 mm
Napájení: 9V bloková baterie, Doba nabíjení baterie 12 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 220 V - 240 V AC, 50 Hz, 9 V, 300 mA
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Komunikace: ne
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 252 x 228 x 12,5 mm
Rozměr vážící plochy: 253 x 228 mm
Výrobce: Kern
Hmotnost: 2,4 kg
| Váživost | 30000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10 g |
| Rozměr vážící plochy | 253 x 228 mm |
| Rozměr š x v x h | 252 x 228 x 12,5 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, automatické vypínání |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 9V bloková baterie, Doba nabíjení baterie 12 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 220 V - 240 V AC, 50 Hz, 9 V, 300 mA |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Váživost | 30000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10 g |
| Rozměr vážící plochy | 253 x 228 mm |
| Rozměr š x v x h | 252 x 228 x 12,5 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, automatické vypínání |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 9V bloková baterie, Doba nabíjení baterie 12 hodin, Vstupní napětí Napájení / elektřina 220 V - 240 V AC, 50 Hz, 9 V, 300 mA |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |






