FKB 8K0.1:
Laboratorní předvážka s velkým rozsahem vážení a kompaktními rozměry je vhodná pro použití v každém prostředí. Nabízí jednoduché ovládání pomocí 5 kláves.
Funkce: vážení, pre-tare (manuální odpočet známé hmotnosti nádoby), počítání kusů, závěsné vážení, dynamické vážení, % vážení
Technické údaje:
Váživost: 8000 g
Přesnost - dílek: 0,1 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: dwt g gn kg lb mo oz ozt t tl (HK) tl (Singap. Malays) tl (Tw)
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerezová ocel
Displej: podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm
Napájení: 220 V - 240 V AC 50 Hz (síťový adaptér součástí balení), baterie 9V (není součástí balení, výdrž až 12 hod.)
Provozní teplota: 5 °C - 35 °C
Komunikace: RS232
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 350 x 390 x 120 mm
Rozměr vážící plochy: 340 x 240 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
| Váživost | 8000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 340 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 350 x 390 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, pre-tare (manuální odpočet známé hmotnosti nádoby), počítání kusů, závěsné vážení, dynamické vážení, % vážení |
| Hmotnost | 6 kg |
| Jednotky | dwt g gn kg lb mo oz ozt t tl (HK) tl (Singap. Malays) tl (Tw) |
| Napájení | 220 V - 240 V AC 50 Hz (síťový adaptér součástí balení), baterie 9V (není součástí balení, výdrž až 12 hod.) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 8000 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 340 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 350 x 390 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Funkce | vážení, pre-tare (manuální odpočet známé hmotnosti nádoby), počítání kusů, závěsné vážení, dynamické vážení, % vážení |
| Hmotnost | 6 kg |
| Jednotky | dwt g gn kg lb mo oz ozt t tl (HK) tl (Singap. Malays) tl (Tw) |
| Napájení | 220 V - 240 V AC 50 Hz (síťový adaptér součástí balení), baterie 9V (není součástí balení, výdrž až 12 hod.) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |


































