GF-1603A:
Váha usnadňuje, přesněji vypočítává a zaznamenává průtoky.Má funkci zajištující, aby měřené množství nebylo menší než nastavená minimální hmotnost. Automaticky posuzuje (APA) a vypočítává minimální hmotnost pomocí elektronicky řízeného zatížení (ECL). Mezi její vybavení patří pětistupňový komparátor s bzučákem, tlumení pod vážící miskou, vodováha s LED osvětlením. Váha se dokáže stabilizovat za 1 sekundu. Mezi funkce váhy patří ochrana proti přetížení, vážení v procentech. Váha je vhodná na vážení zvířat. Interní časovaná kalibrace zajišťuje vysokou přesnost váhy. Zobrazuje jaký stupeň nárazového šoku je škodlivý pro váhu a umožňuje uživatelům v případě potřeby přijmout preventivní opatření.
Funkce: Počítací funkce,vážení zvířat, vážení v procentech, WinCT, GLP, paměť pro 40 měření,
Technické údaje:
Váživost: 1 620 g
Přesnost - dílek: 0,001 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, PC, Pct, Oz, Lb, L Oz, Ozt, ct, mm, dwt, GN, TL, DS, Mlt, newtony
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: VFD
Napájení: AC adaptér
Provozní teplota: 5 °C - 40 °C
Komunikace: RS -232C, WinCT
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 212 x 317 x 93 mm
Rozměr vážící plochy: 128 x 128 mm
Výrobce: AND
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4,3 kg
| Váživost | 1 620 g, 1620 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 128 x 128 mm |
| Rozměr š x v x h | 212 x 317 x 93 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | VFD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení, kontrolní vážení, dynamické vážení, sčítání, displej hold, stanovení hustoty, stanovení látkového množství, automatické vypínání |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Jednotky | g, PC, Pct, Oz, Lb, L Oz, Ozt, ct, mm, dwt, GN, TL, DS, Mlt, newtony |
| Napájení | AC adaptér |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | AND |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1 620 g, 1620 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 128 x 128 mm |
| Rozměr š x v x h | 212 x 317 x 93 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | VFD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení, kontrolní vážení, dynamické vážení, sčítání, displej hold, stanovení hustoty, stanovení látkového množství, automatické vypínání |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Jednotky | g, PC, Pct, Oz, Lb, L Oz, Ozt, ct, mm, dwt, GN, TL, DS, Mlt, newtony |
| Napájení | AC adaptér |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | AND |
| Záruka | 2 roky |













