Ohaus i-C12P75 EU
Jeho ultrakompaktní provedení z ABS plastu kombinuje nízkou hmotnost a odolnost. Kurýrní váhy se díky integrovaným rukojetím mimořádně snadno přepravují. Velký displej s úhlopříčkou 0,8 palce/20 mm pracuje s režimem dynamického vážení pro ukládání dat a zajišťuje jejich snadný přístup při vážení balíků a je také ideální pro vážení malých zvířat ve veterinární praxi.
Funkce: Vážení, dynamické vážení - vážení zvířat
Technické údaje:
Váživost: 75 kg
Přesnost - dílek: 50 g
Tara: Ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, Ib
Provedení konstrukce: Pouzdro a pánev z ABS plastu
Provedení vážní plochy: Plast
Displej: 7 segmentový LCD
Napájení: AC adaptér, 3 baterie typu C (síťový adaptér je součástí balení), výdrž až 300 hodin s jednorázovými bateriemi
Provozní teplota: 5 °C – 40 °C
Výstupy: Nevztahuje se
Komunikace: Ne
Prostředí použití: Suché
Rozměr š x v x h: 316 x 316 x 60 mm
Rozměr vážící plochy: 280 x 316 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,5 kg
| Váživost | 75 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 280 x 316 mm |
| Rozměr š x v x h | 316 x 316 x 60 mm |
| Provedení konstrukce | Pouzdro a pánev z ABS plastu |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | 7 segmentový LCD |
| Funkce | Vážení, dynamické vážení - vážení zvířat |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Jednotky | kg, Ib |
| Napájení | AC adaptér, 3 1,5 V baterie typu C (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 75 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 280 x 316 mm |
| Rozměr š x v x h | 316 x 316 x 60 mm |
| Provedení konstrukce | Pouzdro a pánev z ABS plastu |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | 7 segmentový LCD |
| Funkce | Vážení, dynamické vážení - vážení zvířat |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Jednotky | kg, Ib |
| Napájení | AC adaptér, 3 1,5 V baterie typu C (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |





