i-DFP33XW1500C1-M Ohaus
Oblíbený model s nosností 1500 kg, z nerezové oceli 304, s rukojetí a kolečky pro pohodlné zvedání a přemisťování. Čtyři snímače hmotnosti z nerezové oceli s krytím IP67 a certifikací OIML R60 se samootočnými nožičkami s kuličkovým designem pro co nejlepší přizpůsobení vašim potřebám vážení. Výsledky se jasně zobrazují na velkém, jasně podsvíceném LCD displeji. V režimu kontrolního vážení se barva displeje (žlutá/zelená/červená) mění, aby upozornil uživatele, když se hmotnost dostane do cílového rozsahu.
Funkce: Kontrolní vážení; Datová komunikace; Počítání
Technické údaje:
Váživost: 1500 kg
Přesnost - dílek: 200 g
Cejchovaný dílek: 500 g
Tara: ano
Certifikace: ANO, úředně ověřená váha (cejchovaná)
Jednotky: kg, g, metrická tuna
Provedení konstrukce: Nerez
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením
Napájení: Napájení ze sítě (součástí balení); Dobíjecí baterie (součástí balení)
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Nevztahuje se
Prostředí použití: suché, vlhké, mokré
Rozměr š x v x h: 840 x 90 x 1260 mm
Rozměr vážící plochy: 840 x 1260 mm
Výška sloupku: 704 mm
Krytí: IP65
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 840 x 1260 mm |
| Rozměr š x v x h | 840 x 90 x 1260 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením |
| Funkce | Kontrolní vážení, Datová komunikace, Počítání |
| Hmotnost | 53 kg |
| Jednotky | metric ton, g, kg |
| Napájení | Napájení ze sítě (součástí balení), Dobíjecí baterie (součástí balení) |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 840 x 1260 mm |
| Rozměr š x v x h | 840 x 90 x 1260 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením |
| Funkce | Kontrolní vážení, Datová komunikace, Počítání |
| Hmotnost | 53 kg |
| Jednotky | metric ton, g, kg |
| Napájení | Napájení ze sítě (součástí balení), Dobíjecí baterie (součástí balení) |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |












