IXC 10K-3LM Kern:
Pohodlí pro průmysl: Plošinové váhy z nerezové oceli s až čtyřmi rozhraními a intuitivním ovládáním, s volitelným ověřením Přísný průmyslový standard vhodný pro použití v náročných průmyslových aplikacích Standardizovaný, pohodlný koncept ovládání KERN, konzistence napříč produkty z hlediska designu, struktury menu, funkcí tlačítek, připojení rozhraní a protokolu rozhraní Průmysl 4.0: Výměna dat a řídicích příkazů je volitelná až prostřednictvím čtyř rozhraní dle individuálních požadavků: dvě kabelová připojení (RS-232, Ethernet, USB nebo analogový modul) a dvě bezdrátová připojení (WiFi, Bluetooth). Každé rozhraní lze nastavit samostatně. Volitelně k dispozici s pamětí alibi pro bezpapírovou archivaci výsledků vážení. To také znamená, že výsledky vážení s povinným ověřením lze elektronicky vyhodnocovat a dále zpracovávat. Dotazování dat a dálkové ovládání váhy pomocí počítače nebo systémů CRM/ERP s využitím komunikačního protokolu KERN Platforma: vážicí deska z nerezové oceli, lakovaná ocelová základna, hliníkový snímač zatížení s silikonovým povlakem a ochranou proti prachu a stříkající vodě IP65 Zobrazovací zařízení: nerezová ocel, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP68. Vynikající velikost displeje: výška číslic 48 mm, jasné podsvícení pro snadné čtení výsledků vážení i za špatných světelných podmínek, integrovaný napájecí zdroj
Funkce: Funkce PreTare, funkce součtové paměti, funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání, funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 6/15 kg
Přesnost - dílek: 2/5 g
Cejchovaný dílek: 2/5 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, ffa, PCS, %
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: nerez
Délka kabelu: 3 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm
Napájení: 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 20 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 48 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: RS-232 (volitelné, z výroby) Ethernet (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) analogový (0 - 10 V) (volitelné, z výroby) analogový (4 - 20 mA) (volitelné, z výroby) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné, z výroby) USB zařízení (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 400 x 300 x 117 mm
Rozměr vážící plochy: 400 x 300 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 400 x 300 x 117 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce PreTare, funkce součtové paměti, funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání, funkce Hold |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - displej IP68, krytí IP - snímač hmotnosti IP65 |
| Napájení | 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 20 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 48 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 400 x 300 x 117 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce PreTare, funkce součtové paměti, funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání, funkce Hold |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - displej IP68, krytí IP - snímač hmotnosti IP65 |
| Napájení | 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 20 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 48 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |




























