KD-SHIP3032
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 24275
103,15 € bez DPH
Výrobce: NezařazenoKód produktu: 24275
KD-SHIP3032 200 kg/50 g:
Kontrolní balíková váha s dobře čitelným displejem je vhodná do skladů, výrobních provozů nebo na poštu. Lze ji používat i v gastro provozech, ale vždy se jedná pouze o kontrolní vážení. KD-SHIP3032 nabízí robustnější a odolnější konstrukci oproti podobným modelům v této kategorii vah. Použití váhy je jednoduché a intuitivní, ovládání je pomocí mechanické klávesnice se 4 tlačítky.
Funkce: vážení, automatické vypínání (po 2 min. nečinnosti), indikace stavu slabé baterie
Technické údaje:
Váživost: 200 kg
Dílek - přesnost: 50 g
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Tára: ano 100 %
Napájení váhy: AC 230 / DC 5 V, baterie 4 x AA 1,5 V (síťový adaptér součástí balení)
Provedení vážní plochy: nerez
Provedení konstrukce: plast/nerez
Displej: LCD s modrým LED podsvitem, výška 25 mm, 6 míst
Klávesnice: 4 funkce = on/off, zero/tare, kg/lb, light
Komunikační rozhraní: nemá
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: 15 °C - 40 °C
Rozměr vážní plochy: 300 x 320 mm
Rozměr váhy š x v x h: 320 x 40 x 300 mm
Umístění: na stolek, podlahu
Krytí: IP54
Hmotnost váhy včetně obalu: 4 kg
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 320 mm |
| Rozměr š x v x h | 320 x 40 x 300 mm |
| Provedení konstrukce | plast/nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s modrým LED podsvitem, výška 25 mm, 6 míst |
| Funkce | vážení, automatické vypínání (po 2 min. nečinnosti), indikace stavu slabé baterie |
| Hmotnost váhy včetně obalu | 4 kg |
| Klávesnice | 4 funkce = on/off, zero/tare, kg/lb, light |
| Krytí | IP54 (částečně odolný proti prachu a stříkající vodě) |
| Napájení | AC 230 / DC 5 V, baterie 4 x AA 1,5 V (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provozní teplota | 15 °C - 40 °C |
| Umístění | na stolek, podlahu |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 200 kg |
|---|---|
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 320 mm |
| Rozměr š x v x h | 320 x 40 x 300 mm |
| Provedení konstrukce | plast/nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s modrým LED podsvitem, výška 25 mm, 6 míst |
| Funkce | vážení, automatické vypínání (po 2 min. nečinnosti), indikace stavu slabé baterie |
| Hmotnost váhy včetně obalu | 4 kg |
| Klávesnice | 4 funkce = on/off, zero/tare, kg/lb, light |
| Krytí | IP54 (částečně odolný proti prachu a stříkající vodě) |
| Napájení | AC 230 / DC 5 V, baterie 4 x AA 1,5 V (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provozní teplota | 15 °C - 40 °C |
| Umístění | na stolek, podlahu |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Záruka | 2 roky |





