P4T1013LDFWL 1,5 t
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 3050
1 256,35 € bez DPH
Výrobce: Dini ArgeoKód produktu: 3050
Paletová váha P4T1012LDFWL 1,5 t:
S paletovou váhu lze díky její konstrukci vážit zboží na europaletách. Konstrukce má tvar podkovy. Váha má nastavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře umístit při nerovnosti podlahy. Vyniká svou lehkou konstrukcí, a proto je s váhou lehká manipulace. Pro snadné umístění je váha vybavena na jedné straně kolečky a na druhé madlem. Vážení probíhá tak, že se najede s vozíkem přímo nad konstrukci a paleta se spustí na váhu. Není potřeba s vozíkem vyjíždět, jelikož konstrukce je dostatečně vysoká, a při spuštění vozík neovlivňuje hodnotu vážení. Používá se pro příjem zboží, expedici výrobků, kontrolu ve skladech, výrobní proces. K můstku zle připojit jakýkoliv indikátor podle funkce nebo provedení.
Funkce: vážení, nulování, brutto/netto, součtování, +/- kontrola, % vážení, peak, hold
Technické údaje:
Váživost: 1,5 t
Dílek - přesnost: 200 g
Cejchovaný dílek: 500 g
Rozměr vážící plochy: 1000 x 1300 mm
Rozměr váhy (š x v x h): 1000 x 80 x 1360 mm
Certifikace: ANO, určeno pro obchodní vážení
Tára: ano
Napájení váhy: AC 230 V/DC 12 V, 4x AA baterie - výdrž až 40 hodin (síťový adaptér součástí balení)
Provedení konstrukce: lakovaná ocel
Provedení: lakovaná ocel
Provedení materiálu: Fe
Displej: podsvícený LCD - 25 mm
Klávesnice: 5 kláves (nulování, tárování, pracovní mód, tisk, zap/vyp)
Komunikační rozhraní: RJ45 (RS232)
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: 0 °C » + 40 °C
Umístění: na podlahu
Krytí: IP - 54
Hmotnost váhy: 48 kg
| Váživost | 1,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1000 x 1300 mm |
| Rozměr š x v x h | 1000 x 80 x 1360 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Displej | podsvícený LCD - 25 mm |
| Funkce | vážení, nulování, brutto/netto, součtování, +/- kontrola, % vážení, peak, hold |
| Hmotnost | 48 kg |
| Klávesnice | 5 kláves (nulování, tárování, pracovní mód, tisk, zap/vyp) |
| Krytí | IP - 54 |
| Napájení | AC 230 V/DC 12 V, 4x AA baterie - výdrž až 40 hodin (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení materiál | Fe |
| Provozní teplota | 0 °C » + 40 °C |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1,5 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1000 x 1300 mm |
| Rozměr š x v x h | 1000 x 80 x 1360 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Displej | podsvícený LCD - 25 mm |
| Funkce | vážení, nulování, brutto/netto, součtování, +/- kontrola, % vážení, peak, hold |
| Hmotnost | 48 kg |
| Klávesnice | 5 kláves (nulování, tárování, pracovní mód, tisk, zap/vyp) |
| Krytí | IP - 54 |
| Napájení | AC 230 V/DC 12 V, 4x AA baterie - výdrž až 40 hodin (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provedení materiál | Fe |
| Provozní teplota | 0 °C » + 40 °C |
| Výrobce | Dini Argeo |
| Záruka | 2 roky |







