PLS 6200-2A Kern:
Vysoce kvalitní přesná váha s praktickým grafickým displejem a obrovským rozsahem vážení, Snadné vytváření receptů díky databázi receptů s možností uložení až 99 směsí, z nichž každá obsahuje 20 složek, každá s názvem a cílovou hodnotou. Vnitřní paměť pro kompletní směsi s názvem a cílovou hodnotou složek směsi. Pokyny pro uživatele na displeji. Rychlé a efektivní vážení díky grafickému displeji. Podpora dávkování: Režim vysoké stability a další volitelná nastavení filtrů. Jednoduché a srozumitelné textové pokyny pro uživatele na displeji dostupné v němčině, angličtině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Kalibrační program CAL pro nastavení přesnosti pomocí externího kalibračního závaží. Externí kalibrační závaží jsou k dispozici za příplatek; viz kalibrační závaží.
Funkce: Stanovení procent, počítání
Technické údaje:
Váživost: 6200 g; 31000 ct
Přesnost - dílek: 0,01 g; 0,1 ct
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz
Provedení konstrukce: plast
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: LCD grafický podsvícený, výška číslic 15 mm
Napájení: Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA
Provozní teplota: 15°C - 35°C
Komunikace: RS-232 jako standard
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 210 x 340 x 120 mm
Rozměr vážící plochy: Ø 160 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4,8 kg
| Váživost | 6200 g, 31000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g, 0,1 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 160 O mm |
| Rozměr š x v x h | 210 x 340 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD grafický podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz |
| Napájení | Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 15 °C - 35°C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 6200 g, 31000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g, 0,1 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 160 O mm |
| Rozměr š x v x h | 210 x 340 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD grafický podsvícený, výška číslic 15 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Jednotky | g, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz |
| Napájení | Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 15 °C - 35°C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |






















