PNS 3000-2 Kern:
Nový standard v laboratoři s robustním systémem vážení s ladičkou, Kalibrační program CAL pro nastavení přesnosti pomocí externího kalibračního závaží; externí kalibrační závaží jsou k dispozici za příplatek; viz kalibrační závaží. Vysoce kvalitní vážicí systém s ladičkou pro rychlé zobrazení hodnoty hmotnosti, přesné dávkování a vysokou mechanickou robustnost. Zobrazení kapacity: Vzestupný sloupcový graf ukazuje zbývající váživost. Přesné počítání: Automatická optimalizace reference neustále zvyšuje průměrnou hodnotu hmotnosti kusu. Kompaktní rozměry vhodné pro omezené prostory. Velká vážicí deska z nerezové oceli.
Funkce: stanovení procent, počítání
Technické údaje:
Váživost: 3200 g; 16000 ct
Přesnost - dílek: 0,01 g; 0,1 ct
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz, tol
Provedení konstrukce: plast
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: LCD grafický podsvícený, výška číslic 16,5 mm
Napájení: Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA
Provozní teplota: 5°C - 40°C
Komunikace: RS-232 jako standard
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 196 x 293 x 89 mm
Rozměr vážící plochy: 190 x 190 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,8 kg
| Váživost | 3200 g, 16000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g, 0,1 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 190 x 190 mm |
| Rozměr š x v x h | 196 x 293 x 89 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD grafický podsvícený, výška číslic 16,5 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Jednotky | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz, tol |
| Napájení | Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 3200 g, 16000 ct |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g, 0,1 ct |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 190 x 190 mm |
| Rozměr š x v x h | 196 x 293 x 89 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD grafický podsvícený, výška číslic 16,5 mm |
| Funkce | Stanovení procent, počítání |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Jednotky | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz, tol |
| Napájení | Prázdný adaptér, vnitřní plus, vnější průměr 5,5 mm, vnitřní průměr 2,1 mm, dlouhý 10,5 mm, Vstupní napětí: 100 V - 240 V, 50/60 Hz, 9 V DC, 1000 mA |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |





















