PS 210.X7 Radwag:
Přesné váhy PS X7 se vyznačují snadnou obsluhou, přehledným menu a intuitivním uspořádáním displeje. To je z velké části zásluhou 7" dotykového displeje, ale kapacitní displej nejnovější generace, který zajišťuje maximální pohodlí, není jedinou výhodou těchto vah.
Funkce: dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi, vážení pod váhou, stanovení hustoty, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí
Technické údaje:
Váživost: 210 g
Přesnost - dílek: 0,001 g
Cejchovaný dílek: 0,01 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 7” kapacitní dotyková obrazovka
Napájení: 12 ÷16 V DC
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 333 × 206 × 100 mm
Rozměr vážící plochy: 128 x 128 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3,9 kg
| Váživost | 210 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | 0,01 g |
| Rozměr vážící plochy | 128 x 128 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 100 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7” kapacitní dotyková obrazovka |
| Funkce | dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi, vážení pod váhou, stanovení hustoty, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 12 ÷16 V DC (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 210 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | 0,01 g |
| Rozměr vážící plochy | 128 x 128 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 100 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7” kapacitní dotyková obrazovka |
| Funkce | dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi, vážení pod váhou, stanovení hustoty, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 12 ÷16 V DC (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |

























