PS 8100.5Y.M Radwag:
Inovativní řešení, používaná v analytických vahách ELLIPSIS, zaručují mimořádnou přesnost špičkových zařízení měřících hmotnost.
Funkce: dózování, odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, variantní jednotky, paměť ALIBI
Technické údaje:
Váživost: 8100 g
Přesnost - dílek: 0,02 g
Cejchovaný dílek: 0,01 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerezová ocel
Displej: 10“ (barevný dotykový)
Napájení: 12 ÷ 15 V DC
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 460 x 260 x 118 mm
Rozměr vážící plochy: 195 x 195 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7,2 kg
| Váživost | 8100 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,1 g |
| Rozměr vážící plochy | 195 x 195 mm |
| Rozměr š x v x h | 460 x 260 x 118 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plastem |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Funkce | dózování, odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, variantní jednotky, paměť ALIBI |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP 43 |
| Napájení | 12 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 8100 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,1 g |
| Rozměr vážící plochy | 195 x 195 mm |
| Rozměr š x v x h | 460 x 260 x 118 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plastem |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Funkce | dózování, odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, variantní jednotky, paměť ALIBI |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP 43 |
| Napájení | 12 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 2 roky |





















