Půjčovné jeřábových vah JDV 15 t
Jedná se o velice kvalitní závěsná jeřábová váha s váživostí do 15 t. Váha má ruční bezdrátový terminál, který je vybaven tlačítky pro ovládání váhy. Tělo váhy může být od ručního terminálu vzdáleno až 150 m. Je určena pro vážení ve skladech hutního materiálu, stavebnictví, různých provozech, slévárnách a všude tam, kde je potřeba vážit břemena ve visu.
Funkce: tare, vážení, sčítání, zero, on/off.
Technické údaje:
Váživost: 15 t
Dílek - přesnost: 5 kg
Rozměr váhy se členy š x v x h: 263 x 585 x 210 mm
Certifikace: Ne, určeno pro kontrolní vážení
Tára: Ano
Napájení váhy: Lithium baterie 3,7 V, síťový adapter a baterie součástí balení
Příkon: 0,5 W
Provedení konstrukce: lak
Provedení: slitina
Displej: na ručním terminálu
Klávesnice: přepínání jednotek
Komunikace: ne
Prostředí: suché, prašné
Provozní teplota: -10 °C » +40 °C
Umístění: závěsné
Krytí: IP-45
Hmotnost váhy: 24,8 kg
Přetížitelnost: 125%
Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu 10 000 Kč, ze které je následně odečteno půjčovné. Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 250 Kč bez DPH.
| Váživost | 15 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 5 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | lak |
| Displej | na ručním terminálu |
| Dosah zařízení | 150 m |
| Funkce | vážení, automatické vypínání, sčítání zavážky |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 24,8 kg |
| Krytí | IP-65 |
| Napájení | bezúdržbový akumulátor, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provedení | slitina |
| Provozní teplota | -10 °C » +40 °C |
| Rozměr š x h x v | 263 x 585 x 210 mm |
| Umístění | závěsné |
| Výrobce | Nezařazeno |
| Váživost | 15 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 5 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | lak |
| Displej | na ručním terminálu |
| Dosah zařízení | 150 m |
| Funkce | vážení, automatické vypínání, sčítání zavážky |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 24,8 kg |
| Krytí | IP-65 |
| Napájení | bezúdržbový akumulátor, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | prašné, suché |
| Provedení | slitina |
| Provozní teplota | -10 °C » +40 °C |
| Rozměr š x h x v | 263 x 585 x 210 mm |
| Umístění | závěsné |
| Výrobce | Nezařazeno |







