Půjčovné laboratorní váhy PX5202M
Laboratorní váhy série PX jsou kombinací vysokého výkonu a ekonomického řešení. Váhy jsou přesné, stabilní s vysokou opakovatelností, mají interní kalibraci. Jsou vhodné pro použití v laboratorním, průmyslovém, ale i vzdělávacím prostředí. Váhy mají jednoduché intuitivní ovládání. Bezpečí pro Vaši váhu zaručuje bezpečnostní zámek na zadní straně. Váha má 4-tlačítkovou klávesnici.
Funkce: vážení, počítání kusů, % vážení, dynamické vážení, stanovení hustoty
Technické údaje:
Váživost: 5200 g
Přesnost - dílek: 0,01 g
Cejchovaný dílek: 0,1 g
Tara: ano
Certifikace: ANO, určeno pro obchodní vážení
Jednotky: g, kg, ct
Provedení konstrukce: kovový základ s ABS krytem
Provedení vážní plochy: nerezová ocel
Displej: barevný dotykový dvojřádkový podsvícený LCD
Napájení: AC 100-240 VAC ? 200 mA 50-60 Hz 12-18VA, AC 12VDC 0,5 A
Provozní teplota: 10 °C - 30 °C
Komunikace: RS232, USB
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 208 x 98 x 320 mm
Rozměr vážící plochy: ? 180 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3,5 kg
Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu 10 000 Kč, ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.
| Váživost | 5200 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,1 g |
| Rozměr vážící plochy | ø 180 mm |
| Rozměr š x v x h | 208 x 98 x 320 mm |
| Provedení konstrukce | kovový základ s ABS krytem |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | barevný dotykový dvojřádkový podsvícený LCD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení, dynamické vážení, stanovení hustoty |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Jednotky | g, kg, ct |
| Napájení | AC 100-240 VAC ∼ 200 mA 50-60 Hz 12-18VA, AC 12VDC 0,5 A |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 30 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 5200 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,1 g |
| Rozměr vážící plochy | ø 180 mm |
| Rozměr š x v x h | 208 x 98 x 320 mm |
| Provedení konstrukce | kovový základ s ABS krytem |
| Provedení vážní plochy | nerezová ocel |
| Displej | barevný dotykový dvojřádkový podsvícený LCD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, % vážení, dynamické vážení, stanovení hustoty |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Jednotky | g, kg, ct |
| Napájení | AC 100-240 VAC ∼ 200 mA 50-60 Hz 12-18VA, AC 12VDC 0,5 A |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 30 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |


