Půjčovné počítacích paletových vozíků s váhou
Výrobce: Metroservis s.r.o.Kód produktu: 24894
Výrobce: Metroservis s.r.o.Kód produktu: 24894
Počítací paletový vozík s referenční váhou Ohaus Rangre 3000 - denní půjčovné:
Jedná se o mobilní paletovou váhu, která má 4 tenzometrické snímače z nerezu a disponuje vysokou přesností při vážení. Přesnost je zajištěna vzorkováním přes referenční váhu (počítací systém dvou vah), která je spojena s vážícím podvozkem Dini Argeo. Referenční váhu si zákazník může zvolit dle přesnosti a to s váživostí 3 kg, 6 kg, 15 kg a 30 kg.
Funkce: vážení, nulování, brutto/netto, tára, počítání kusů
Technické údaje:
Váživost: 15 kg/2 t
Přesnost - dílek: 0,2 g/1 kg
Tara: ano
Certifikace: Ne, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: kov
Provedení vážní plochy: kov
Displej: LCD
Napájení: 230 V / 50 - 60 Hz, akumulátor 6 V 5 Ah
Provozní teplota: -10°C » +40°C
Komunikace: RS - 232
Prostředí použití: suché, prašné, vlhké
Rozměr š x v x h: 550 x 590 x 1150 mm
Rozměr vážící plochy: 555 x 1150 mm
Krytí: indikátor IP - 65, kabely a snímače IP - 67
Výrobce: Dini Argeo, Ohaus
Hmotnost: 120 kg
Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu 15 000 Kč, ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 200 Kč bez DPH.
| Váživost | 2 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 kg |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Rozměr vážící plochy | 555 x 1150 mm |
| Rozměr š x v x h | 550 x 590 x 1150 mm |
| Provedení konstrukce | kov |
| Provedení vážní plochy | kov |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, nulování, brutto/netto, tára |
| Hmotnost | 120 kg |
| Krytí | indikátor IP - 65, kabely a snímače IP - 67 |
| Napájení | 230 V / 50 - 60 Hz, volitelně akumulátor 6 V 5 Ah |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10°C » +40°C |
| Výrobce | Ravas |
| Váživost | 2 t |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 kg |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Rozměr vážící plochy | 555 x 1150 mm |
| Rozměr š x v x h | 550 x 590 x 1150 mm |
| Provedení konstrukce | kov |
| Provedení vážní plochy | kov |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, nulování, brutto/netto, tára |
| Hmotnost | 120 kg |
| Krytí | indikátor IP - 65, kabely a snímače IP - 67 |
| Napájení | 230 V / 50 - 60 Hz, volitelně akumulátor 6 V 5 Ah |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | -10°C » +40°C |
| Výrobce | Ravas |

