Riester tonometr MINIMUS II:
Kompaktní deformační tlakoměr MINIMUS II je vhodný pro použití především v lékařských zařízeních. Užívání usnadňují kovové konektory, díky kterým je výměna manžet snadná a rychlá. Výhodu je ergonomicky tvarovaná rukojeť, přesný přepouštěcí ventil umožňující jemnou regulaci a nepodléhá opotřebení, mikrofiltr, který chrání přetlakový ventil a měřící systém a membrána, která odolá tlaku až 600 mm.
Technické údaje:
Rozsah měření tlaku: 0 - 300 mmHg
Přesnost měření tlaku: ± 3 mmHg
Dělení stupnice: 2 mmHg
Metoda měření krevního tlaku: auskultační
Certifikace: ANO, možno úředně ověřit
Konstrukce: vysoce leštěná chromovaná kovová konstrukce o ? 49 mm, kovový ventil, kovový šroubovací konektor, rukojeť z nerezové oceli ve tvaru lžíce, tvrzená měděno-berylliová membrána
Zdravotnický prostředek: ano
Riziková třída zdravotnického prostředku: Im
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 50 x 120 x 35 mm
Obvod manžety: pro dospělé (22 - 32 cm)
Typ manžety: jednohadičková
Výrobce: Riester
Záruka: 2 roky
Hmotnost přístroje: 230 g
Balení obsahuje: tlakoměr Riester MINIMUS II, manžeta, koženkové pouzdro, návod k použití
| Rozměr š x v x h | 50 x 120 x 35 mm |
|---|---|
| Balení obsahuje | tlakoměr Riester MINIMUS II, manžeta, koženkové pouzdro, návod k použití |
| Dělení stupnice | 2 mmHg |
| Hmotnost přístroje | 230 g |
| Konstrukce | vysoce leštěná chromovaná kovová konstrukce o ∅ 49 mm, kovový ventil, kovový šroubovací konektor, rukojeť z nerezové oceli ve tvaru lžíce, tvrzená měděno-berylliová membrána |
| Metoda měření krevního tlaku | auskultační |
| Obvod manžety | pro dospělé (22 - 32 cm) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Přesnost měření tlaku | ± 3 mmHg |
| Riziková třída zdravotnického prostředku | Im |
| Rozsah měření tlaku | 0 - 300 mmHg |
| Typ manžety | jednohadičková |
| Výrobce | Riester |
| Zdravotnický prostředek | ano |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr š x v x h | 50 x 120 x 35 mm |
|---|---|
| Balení obsahuje | tlakoměr Riester MINIMUS II, manžeta, koženkové pouzdro, návod k použití |
| Dělení stupnice | 2 mmHg |
| Hmotnost přístroje | 230 g |
| Konstrukce | vysoce leštěná chromovaná kovová konstrukce o ∅ 49 mm, kovový ventil, kovový šroubovací konektor, rukojeť z nerezové oceli ve tvaru lžíce, tvrzená měděno-berylliová membrána |
| Metoda měření krevního tlaku | auskultační |
| Obvod manžety | pro dospělé (22 - 32 cm) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Přesnost měření tlaku | ± 3 mmHg |
| Riziková třída zdravotnického prostředku | Im |
| Rozsah měření tlaku | 0 - 300 mmHg |
| Typ manžety | jednohadičková |
| Výrobce | Riester |
| Zdravotnický prostředek | ano |
| Záruka | 2 roky |









